1. Головна
 2. База даних Google Cloud

База даних Google Cloud

Продукт

Databases and Networking

Databases

Cloud SQL, Cloud Spanner, Cloud Bigtable, Cloud Datastore та інші. – сервіси баз даних для організації зберігання і швидкого доступу до даних, використовуючи логіку роботи з даними відповідно до Ваших потреб.

 • Cloud SQL –  повністю керована служба реляційних баз даних для MySQL, PostgreSQL та SQL Server.
 • Cloud Spanner – повністю керована реляційна база даних з необмеженим масштабом, міцною послідовністю та доступністю до 99,999%.
 • Cloud Bigtable – повністю керована, масштабована служба баз даних NoSQL для великих аналітичних та операційних навантажень із низькою затримкою.
 • Firestore – допоможе легко розробляти додатки, використовуючи повністю керовану, масштабовану та безсерверну базу даних документів.
 • Firebase Realtime Database – допоможе зберегти та синхронізувати дані в режимі реального часу.

Google Cloud networking services

Connect

 • Hybrid Connectivity від високопродуктивних опцій, таких як Dedicated Interconnect і Partner Interconnect, до Cloud VPN для менших потреб в обсязі, і навіть прямих варіантів і варіантів однорангового зв’язку, Google Cloud Hybrid Connectivity має рішення для підключення вашої інфраструктури до хмари, що відповідає вашим потребам.
 • Network Connectivity Center – центр мережевих зв’язків пропонує унікальну можливість легко підключати локальні мережі, Google Cloud та інші хмарні корпоративні мережі та керувати ними як через єдиний централізований логічний центр на Google Cloud.
 • Virtual Private Cloud (VPC) – допоможе  підключити або ізолювати ресурси Google Cloud за допомогою глобальної мережі Google. Визначте дрібну мережеву політику за допомогою Google Cloud, локальної або загальнодоступної хмарної інфраструктури. Мережа VPC включає детальний вибір діапазону IP-адрес, маршрути, брандмауер, хмарну VPN (віртуальна приватна мережа) та хмарний маршрутизатор.
 • Cloud DNS – масштабована, надійна, програмована та керована служба системи доменних імен (DNS), що працює на тій самій інфраструктурі, що і Google. Cloud DNS перекладає доменні імена, такі як www.google.com, в IP-адреси, такі як 74.125.29.101. Використовуйте наш простий інтерфейс, командний рядок або API, щоб публікувати та керувати мільйонами зон і записів DNS.
 • Service Directory – надає єдине місце для публікації, виявлення та підключення всіх служб програм, зменшуючи складність управління та операцій. Допоможе покращити масштабне управління запасами за допомогою цього керованого рішення та отримати інформацію про сервіс у режимі реального часу – незалежно від того, чи є у вас кілька кінцевих точок чи тисячі.

Scale

 • Cloud Load Balancing – швидке масштабування програми на Compute Engine – попереднє нагрівання не потрібно. Допоможе розподілити збалансовані навантаження обчислювальні ресурси в одному або декількох регіонах та поблизу користувачів, відповідаючи вимогам високої доступності. Хмарне балансування навантаження може покласти ресурси за одним IP-адресою Anycast, збільшити або зменшити за допомогою інтелектуального автоматичного масштабування та інтегрувати з Cloud CDN.
 • Cloud CDN – прискорить доставку вмісту для веб-сайтів та додатків, що обслуговуються з Compute Engine, за рахунок використання глобально розподілених кеш-пам’яток Google. Хмарний CDN знижує затримку мережі, розвантажує джерела та зменшує витрати на обслуговування.

Secure

 • Cloud Armor Cloud Armor – працює з балансувачем навантаження HTTP (S), щоб забезпечити вбудований захист від інфраструктурних DDoS-атак. Google Cloud Armor отримує вигоду від більш ніж десятирічного досвіду захисту найбільших у світі Інтернет-властивостей, таких як Пошук Google, Джмейл та YouTube.
 • Cloud NAT – служба перекладу керованих мережевих адрес Google Cloud дозволяє надавати екземпляри програм без загальнодоступних IP-адрес, забезпечуючи при цьому контрольований, ефективний доступ до Інтернету. Зовнішні ресурси не можуть безпосередньо отримати доступ до будь-якого приватного екземпляра за хмарним шлюзом NAT, допомагаючи захистити ваші VPC Google Cloud.
 • Network Telemetry – захистить послуги за допомогою поглибленої мережевої телеметрії та визначить моделі трафіку та доступу, які можуть створювати ризики для безпеки або операції для вашої організації майже в реальному часі. Мережева телеметрія забезпечує як мережеві операції, так і операції безпеки за допомогою глибоких, чуйних журналів потоку VPC для мережевих служб Google Cloud.
 • VPC Service Controls – дозволяє користувачам визначати периметр безпеки для служб на основі API (наприклад, сегменти Cloud Storage, екземпляри Cloud Bigtable та набори даних BigQuery), щоб допомогти зменшити ризики вилучення даних. Це дозволяє підприємствам зберігати конфіденційні дані в приватному стані, використовуючи повністю керовані можливості зберігання та обробки даних Google Cloud.
 • Network Intelligence Center забезпечує всебічний моніторинг вашої мережі, а також активну перевірку мережі. Централізований моніторинг скорочує час та зусилля на усунення несправностей, підвищує безпеку мережі та дозволяє оптимізувати загальну взаємодію з користувачем.
 • Network Service Tiers – покращує продуктивність роботи в мережі та допомагає контролювати мережеві витрати за допомогою рівня мережевих послуг. Забезпечте свій трафік у високопродуктивній глобальній мережі Google, запускайте економічні робочі навантаження, вибирайте правильний рівень для робочого навантаження тощо.
Меню