1. Головна
  2. Двіжок kubernetes Google cloud

Двіжок kubernetes Google cloud

Продукт

Containers (Kubernetes Engine)

Google Kubernetes Engine – широко відомий інструмент управління контейнеризованими додатками, що дозволяє автоматизувати деплоймент додатків, їх масштабування та адміністрування.

Kubernetes – це захищений і повністю керований сервіс з революційним режимом роботи автопілота.

Ми пропонуємо новим клієнтам безкоштовний кредит на суму 300 доларів, який можна витратити в Google Cloud протягом перших 90 днів. Всі клієнти отримують один автопілот або зональний кластер в місяць безкоштовно, без списання з ваших кредитів.

Підсумок:

  • Швидкий запуск за допомогою кластерів одним клацанням миші та масштабування до 15000 вузлів.
  • Використовуйте площину управління високої доступності, включаючи багатозональні і регіональні кластери.
  • Усунення операційних витрат за допомогою перших в галузі чотирьохканальних каналів автоматичного масштабування та випуску.
  • Безпека за замовчуванням, включаючи сканування вразливостей образів контейнерів і шифрування даних.
    Інтегрований хмарний моніторинг з уявленнями інфраструктури, додатків і Kubernetes.

Ключові особливості

Режим роботи автопілоту

Оптимізований кластер з попередньо налаштованими параметрами робочого навантаження, що забезпечує роботу без вузлів. Дозвольте нам подбати про базову інфраструктуру всього вашого кластера, включаючи вузли. Ми допоможемо підвищити ефективність роботи та безпеку ваших додатків за рахунок обмеження доступу тільки до Kubernetes API і захисту від мутації вузлів. Сплачуйте лише за працюючі модулі, а не за системні компоненти, накладні витрати операційної системи або нерозподілену ємність.

Автомасштабування поду та кластеру

Горизонтальне автомасштабування подів на основі використання ЦП або налаштованих показників, автоматичне масштабування кластеру, яке працює на основі пулу вузлів та вертикальне автомасштабування подів, яке безперервно аналізує використання ЦП та пам’яті модулями, динамічно регулює їх запити ЦП та пам’яті у відповідь. Автоматично встановлює масштаб пул вузлів і кластери з кількох пулів вузлів в залежності від мінливих вимог до робочого навантаження.

Додатки Kubernetes

Готові до роботи контейнерні рішення з готовими шаблонами розгортання, що забезпечують перенесення, спрощене ліцензування та єдине виставлення рахунків. Це не просто образи контейнерів, а й комерційні додатки з відкритим вихідним кодом.

Робоче навантаження та мережева безпека

GKE Sandbox забезпечує другий рівень захисту між контейнерними робочими навантаженнями в GKE для підвищення безпеки робочих навантажень. Кластери GKE спочатку підтримують мережеву політику Kubernetes для обмеження трафіку за допомогою правил брандмауера на рівні модуля. Приватні кластери в GKE можуть бути обмежені приватною кінцевою точкою або загальнодоступною кінцевою точкою, доступ до якої мають лише певні діапазони адрес.

Меню