Kateryna Gryshyna Комментариев нет

Тепер ви можете ввімкнути автономну підтримку Календаря Google в Google Chrome зі свого комп’ютера. Якщо цю функцію ввімкнено, ви можете переглядати календар та події за чотири тижні до або будь-який час у майбутньому за тижнями, днями чи місяцями. Це особливо корисно, коли ви не в мережі або у вас ненадійний доступ в Інтернет.

Адміністратори: ця функція буде включена за замовчуванням і може бути відключена на рівні домену або підрозділу. Щоб відключити цю функцію для своєї організації, в консолі адміністратора виберіть «Робоча область»> «Календар»> «Налаштування календаря»> «Інші параметри»> «Календар в Інтернеті в автономному режимі» і зніміть прапорець «Дозволити використання календаря в Інтернеті в автономному режимі».

Кінцеві користувачі: якщо цей параметр включений адміністратором, за умовчанням ця функція відключена і її можна включити для кожного пристрою. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про використання Календаря в режимі офлайн на робочому столі.

Темпи розгортання

Адміністративний контроль

Домени швидкого та запланованого випуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 20 січня 2021 р.

Налаштування кінцевого користувача

Домени швидкого випуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 25 січня 2021 р.

Домени запланованого випуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 8 лютого 2021 р.

Доступність: для Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard і Enterprise Plus, а також для клієнтів G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education та некомерційних організацій.

За детальною інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.