Послуга

Аудит IT-інфраструктури – тренд чи необхідність?

Лікарі впевнені, що абсолютно здорових людей не існує, є – необстежені. І дійсно, людина може роками не здогадуватись, що має якусь хворобу, поки не буде виявлена при обстеженні. Теж саме можна сказати і про ІТ- сервіси: наявність проблем в інфраструктурі майже непомітна тим, хто обслуговує її кожен день. Крім того, локальні фахівці найчастіше перевантажені щоденною роботою і часу на проведення аудиту просто не лишається. Проблеми накопичуються, стають помітними, ІТ- організм «хворіє», але належного «лікування» не отримує. Тому дуже важливо регулярно звертатися до «лікаря» і проводити обстеження, щоб почати процес усунення проблем якомога раніше.

ІТ аудит – це процес збору інформації, аналізу та порівняння з обраними метриками тих чи інших компонентів ІТ-середовища. Фахівці Wise IT мають багаторічний досвід проведення обстежень і допоможуть знайти та виправити проблеми навіть тоді, коли вони ще тільки починаються і їх ще майже не видно. Аудит може виконуватися, як для всієї інфраструктури, так і для окремих її компонентів. Звичайно, типовий набір робіт при аудиті складається з вибору ключових учасників, визначення меж, ретельного збору різноманітної інформації, її аналізу, виявлення наявних проблем, розробку рекомендацій, створення звітів, тощо. Це серйозна та відповідальна робота, результати якої впливають на подальші зміни в ІТ інфраструктурі та її розвиток, що також має прямий вплив на розвиток всього бізнесу замовника. Тому результати аудиту відкриють чимало корисних даних для ІТ- керівників, менеджерів інформаційної безпеки, керівників бізнесу та інвесторів.

Досить часто ІТ-фахівці та менеджмент нехтують проведенням аудиту і хибно вважають, що це марно витрачені гроші та час, або, що і без аудиту вони знають все про свої системи. Таких «або» може бути багато, тому команда Wise IT готові довести, що регулярний ІТ аудит – це прерогатива не лише великого підприємства, а дуже корисний інструмент, потрібний майже кожному бізнесу, який активно користується сучасними ІТ- технологіями. А таких з кожним роком стає все більше і більше.

Що перевіряють наші фахівці?
– аудит апаратної інфраструктури (оцінка стану працездатності та навантаження серверів, систем зберігання даних, робочих місць, оргтехніки);
– аудит програмного забезпечення (ПЗ) (перевірка ПЗ на наявність ліцензій та технічні можливості розширення при швидкому зростанню компанії, перевірка навантаження ПЗ на інфраструктуру);
– аудит систем ІТ та мережевої безпеки (робота антивірусного захисту, налаштування мережевих політик, тести на проникнення в інфраструктуру замовника);
– аудит наявної системи, підбір оптимальних рішень з моніторингу та планування віртуальної інфраструктури;
– аудит мережевої інфраструктури, радіопланування, проєктуваня та побудови Wi-Fi мережі.
За результатами аудиту складаємо звіт про стан поточної інфраструктури та рекомендації з її модернізації та розширенню згідно вимог замовника та передових технологій.

Для отримання детальнішої інформації ви можете звертатися до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 чи email  hardware@wiseit.com.ua.

Меню