1. Головна
  2. КЛІЄНТСЬКІ РІШЕННЯ

КЛІЄНТСЬКІ РІШЕННЯ

Послуга

Клієнтські рішення

Яку техніку вибрати і де найвигідніше її придбати – найчастіші питання, з яких починається вибір відповідного пристрою при обладнанні робочого місця співробітника.
Віддати перевагу флагманському пристрою або купити альтернативний аналог?
Кваліфіковані фахівці Wise IT допоможуть Вам підібрати найбільш відповідне рішення, яке максимально ефективно покриє ваші завдання і впорається з усіма навантаженнями і додатками.
В останні роки з’являються нові пристрої і різновиди старих, яким дають схожі назви.
Звичайно ж, якщо не стежити постійно за новинами, то все це тільки заплутує при виборі нового комп’ютерного пристрою.
В даному випадку наша компанія зорієнтує вас, як правильно обрати потрібне вам обладнання, яке максимально відповідатиме вашим завданням і потребам.

Wise IT – системний інтегратор, який працює з такими світовими виробниками як: Lenovo, Dell, HP inc, Asus, Apple, Jabra, Xerox, Acer, Samsung, LG, Canon, Huawei, Epson, APC, Logitech і багатьма іншими.
По більшості вендорів ми маємо найвищі або високі партнерські статуси, що підтверджує компетенцію наших фахівців і можливості підбору оптимальних рішень за найвигіднішими цінами.

Наша компанія має досвід і можливості реалізації комплексних проектів і рішень для всіх сфер бізнесу при розгортанні офісних робочих місць. Співробітники нашої компанії допоможуть підібрати і поставити найбільш раціональне рішення для ваших співробітників: від робочого місця рядового офісного персоналу, до високопродуктивних вимогливих рішень 3D робочих станцій і робочих місць операторів і співробітників в агресивних і складних виробничих середовищах.

Меню