Kateryna Gryshyna Комментариев нет

Швидко переходьте до активних комірок і діапазонів за допомогою нового поля імені діапазону в Google Таблицях

Google додали поле з назвою діапазону, розташоване ліворуч від рядка формул, щоб покращити навігацію в Google Таблицях. Раніше активні комірки позначалися лише синім контуром і їх можна було знаходити за допомогою прокрутки або за допомогою клавіш зі стрілками. Тепер ви можете скористатися полем імені діапазону, щоб перейти безпосередньо до координат та іменованих діапазонів на аркуші.

Крім того, у цьому вікні передбачено спадне меню для легкого доступу та керування створенням нових іменованих діапазонів на аркуші.

Адміністратори: для цієї функції немає адміністративного контролю.

Кінцеві користувачі: для цієї функції відсутні налаштування кінцевого користувача. Поле імені нового діапазону знаходиться зліва від рядка формул. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про використання іменованих діапазонів в Таблицях.

Темпи розгортання: домени швидкого випуску: повне розгортання (1-3 дні для доступності функцій), початок — 19 січня 2021 р, домени запланованого випуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій) — з 25 січня 2021 р

Доступність оновлення:  для клієнтів Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard і Enterprise Plus, а також для клієнтів G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education і некомерційних організацій.

Доступне для користувачів з особистими обліковими записами Google.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або email google@wiseit.com.ua.