Acunetix – сканер вразливостей зі світовим ім’ям. Це американська компанія, відома на ринку з 2004 року. Її представництва відкриті в Великобританії та на Мальті. Являється сертифікованим партнером Microsoft.

Провідний продукт компанії – Acunetix Vulnerability Scanner. Це повністю автоматизований позаполосний сканер вразливостей з можливостями Black-Box і Gray-Box аналізу з єдиним відображенням даних. Може бути розгорнутий як в хмарі, так і на стороні клієнту.

Acunetix Vulnerability Scanner це:

  • Передові можливості управління вразливостями.
  • Ранжування ризиків на основі отриманих даних.
  • Єдиний консолідований огляд.
  • Інтеграція результатів перевірок в сторонні інструменти і платформи.


Acunetix Vulnerability Scanner виявляє і повідомляє про безліч вразливостей в додатках, побудованих на архітектурі WordPress, PHP, ASP.NET, Java Framework, Ruby on Rails та ряді інших. Великий набір інструментів для автоматичного і ручного тестування дозволяє оцінити і усунути виявлені прогалини.

Розрахована на багато користувачів система Acunetix надає доступ тільки до необхідних ресурсів, підтримуючи командну гнучкість і продуктивність:

  • Результати сканування експортуються у вигляді звітів, націлених як на розробників, так і на управлінців.
  • Фокусування на одному скануванні / конкретному об’єкті / довільній групі сканувань або об’єктів.
  • Створення технічних і управлінських звітів (відповідно до PCI DSS, OWASP Top 10, ISO 27001 та HIPAA).

Завдяки інтеграції з Atlassian JIRA, GitHub, Microsoft Team Foundation Server (TFS) з життєвим циклом розробки ПЗ, а також управління історичними даними, трендами і інструментами визначення пріоритетів команда розробників не втратить взятий темп і зможе оперативно реагувати на виявлені вразливості в системі.

За детальною інформацією про продукти компанії Acunetix ви можете звертатися до наших спеціалістів за тел. +38 044 277 23 23 або email ITSecurity@wiseit.com.ua.

Меню