Рішення One Identity скорочують складності і довгі процеси узгодження, з якими часто пов’язано управління ролями і управління доступом звичайних і привілейованих користувачів. Рішення покращують гнучкість прийняття рішень в організаціях, а також адресують проблеми, пов’язані з управлінням ролями і доступом користувачів в on-premise, хмарне або гібридне середовище.

Продукти One Identity представляють рішення, які дозволяють автоматизувати всі процеси, пов’язані зі створенням, видаленням і зміною облікових записів співробітників, а також наданням їм доступу до різних ресурсів, чим суттєво знижують навантаження на IT-персонал та операційні витрати.

Забезпечте всіх користувачів вашої організації доступом до необхідних їм ресурсів з будь-якого пристрою і в будь-якому місці – безпечно, просто і у відповідності з усіма стандартами. Автоматизуйте створення облікових записів, надання доступу, спростіть адміністрування процесами, а також об’єднайте ролі, паролі і каталоги за допомогою поліпшених можливостей з управління доступом.

За допомогою продуктів One Identity Ви зможете:

  • визначити точні кроки для забезпечення управління ролями і доступом користувачів;
  • дати можливість бізнес-користувачам приймати рішення про надання доступу;
  • допрацьовувати компоненти рішення для відповідності Вашим завданням;
  • розгортати рішення для управління ролями і доступом користувачів і почати окупати інвестиції в рішення протягом декількох тижнів;
  • впровадити рішення, яке дозволить прискорити прийняття рішень в організації;
  • управління ролями.
Меню