Компанія Supermicro, заснована в 1993 році є визнаним світовим лідером у проектуванні, виробництві та постачанні серверних рішень. Центральний офіс Supermicro розташовується в місті Сан Хосе (San Jose, California, USA), в відомій Кремнієвій долині – центрі світової IT індустрії і займає площу 45.000 кв. футів. Supermicro поставляє свою продукцію в більш ніж 130 країн світу. Одним з найважливіших видів діяльності компанії є виробництво високоякісних рішень для серверів. При цьому компанія виробляє як високо функціональні продукти для комерційного використання, так і рішення для серверів початкового рівня.

Продукція Supermicro знаходиться поза конкуренцією по всім параметрам, завдяки кращій на ринку продуктивності за прийнятими цінами, володіючи найширшим спектром рішень, які покривають потреби найвимогливішого клієнта, найшвидшою поставкою рішень на ринок.

Зазначені переваги, а також бездоганна репутація, зробили компанію Supermicro беззаперечним лідером ринку серверів і робочих станцій. Крім того, зробили платформу SuperServer кращою, як для створення суперкомп’ютерних кластерів і баз даних рівня підприємства, так і критичних для бізнесу, front-end додатків.

Меню