1. Головна
  2. Платформа Google Cloud

Платформа Google Cloud

Хмарні рішення

Google Cloud Platform

Набір хмарних сервісів, який динамічно розвивається і надає практично безмежні можливості для зберігання і обробки інформації, розробки та хостингу додатків, веб-сайтів, побудови власної хмарної інфраструктури та реалізації найсміливіших експериментів у сфері IT технологій.

Google Cloud Platform – це продукт багаторічного досвіду Google в роботі з великими даними і побудові інфраструктури світового масштабу, доступний широкому колу користувачів і дає можливість працювати з різними інструментами для обчислень і хостингу. Ви можете вибрати керовану прикладну платформу, використовувати технології контейнерів для отримання більшої гнучкості або створити власну хмарну інфраструктуру, максимально контрольовану і безпечну.

Google Cloud Platform (GCP) – це широкий набір інструментів IaaS, PaaS, ML та різні API для розробників і бізнесу. Віртуальні машини, хостинг додатків і контейнерів, машинне навчання, сервіси зберігання і обробки даних – все це та багато іншого входить до складу платформи і може бути використано для цифрової трансформації та створення цифрових продуктів.

У GCP легко створювати, контролювати і використовувати хмари під різні завдання, наприклад:

  • Створення власних хмарних інфраструктур
  • Обчислення і хостинг
  • Міграція в хмару

На базі GCP працюють міжнародна платіжна система PayPal, інтернет-магазин eBay, інтернет-сервіс Spotify та Twitter.

Меню