1. Головна
 2. Програмне забезпечення Autodesk

Програмне забезпечення Autodesk

Програмне забезпечення

Autodesk Inc.

Компанія займає лідируючі позиції по виробництву САПР і розробці програмного забезпечення для ринків архітектури, анімації, графіки, будівництва та машинобудування. Технології Autodesk використовуються для візуалізації, моделювання і аналізу поведінки конструкцій на ранніх стадіях проектування і дозволяють не просто побачити модель на екрані, а й випробувати її. Завдяки такому підходу є можливість ретельного випробування, підготовки і оптимізування комп’ютерної моделі перед її реалізацією. Зараз налічується понад 9 млн користувачів Autodesk по всьому світу.

Autodesk Fusion 360

Це САПР нового покоління. Програмний продукт являє собою засіб 3D-проектування і розробки виробів на основі хмарних технологій, в якому поєднуються можливості спільної роботи, цифрового проектування і механічної обробки в одному пакеті. Fusion 360 дозволяє швидко і без праці вивчати проектні ідеї за допомогою першої в світі інтегрованої платформи, що охоплює всі етапи – від розробки концепції до стадії виробництва.

Architecture, Engineering & Construction Collection

Єдиний набір всіх необхідних інструментів BIM для проектування будівель, об’єктів інфраструктури та будівництва.
Колекція для проектування і будівництва промислових і цивільних об’єктів являє собою комплексний набір додатків і інноваційних технологій для розробки та реалізації високоякісних прогнозованих проектів будівель і об’єктів інфраструктури.

СКЛАД КОЛЕКЦІЇ

 • Revit
 • AutoCAD Civil 3D
 • InfraWorks 360 (англійська)
 • AutoCAD та інші продукти

Детальніше про коллекцію — http://www.autodesk.ru/collections/architecture-engineering-construction/included-software

Media & Entertainment Collection

Колекція для анімації та візуальних ефектів надає фахівцям з анімації і моделювання, а також художникам з візуальних ефектів доступ до необхідних інструментів для створення вражаючих ефектів, правдоподібних 3D-персонажів і масштабних цифрових світів. Для швидкого перенесення компонентів між інструментами для творчості досить одного кліку мишкою.
СКЛАД КОЛЕКЦІЇ

 • Maya
 • 3ds Max і інші продукти

Детальніше про продукти в складі колекції – http://www.autodesk.com/collections/media-entertainment/included-software

Product Design & Manufacturing Collection

Створювати продукцію, використовуючи останні версії програм для проектування та розробки промислових виробів, у тому числі Inventor і AutoCAD.
Колекція для розробки промислового дизайну та виробництва виробів надає інтегровані інструменти професійного рівня, які сприяють створенню продуктів неперевершеної якості і підвищують конкурентоспроможність бізнесу в мінливих умовах нової епохи виробництва.

СКЛАД КОЛЕКЦІЇ

 • Inventor Professional
 • AutoCAD
 • Autodesk Nastran In-CAD (доступно тільки в складі колекції)
 • Inventor HSM (доступно тільки в складі колекції)

Детальніше про продукти в складі колекції – https://www.autodesk.com/collections/product-design-manufacturing/included-software

3ds Max

Програмне забезпечення 3ds Max для 3D-моделювання та візуалізації дозволяє створювати масштабні світи комп’ютерних ігор, вражаючі сцени для візуалізації проектів і захоплюючу віртуальну реальність.
Чому слід надати перевагу 3ds Max:
Прості і потужні засоби моделювання. Створюйте різноманітні середовища та деталізованих персонажів, задавайте їм форму і налаштовуйте параметри.

Високоякісна візуалізація. 3ds Max підтримує більшість основних модулів візуалізації, включаючи Arnold, V-Ray, Iray і mental ray, що дозволяє створювати високоякісні сцени і вражаючі візуальні ефекти.

Реалістична 3D-анімація. Створюйте вражаючих персонажів і реалістичні сцени для комп’ютерних ігор і архітектурних проектів.

Гнучкі можливості взаємодії. Програмне забезпечення 3ds Max сумісно з такими програмами, як Revit, Inventor, Fusion 360, а також SketchUp, Unity і Unreal.

Нові можливості

3ds Max Interactive. Створюйте реалістичні архітектурні візуалізації завдяки комплексному використанню 3ds Max і движка віртуальної реальності в єдиному робочому просторі.

Інтелектуальне створення пакетів компонентів. Створюйте та оновлюйте гнучкі, об’єднані і реагуючі на зміни проектних даних переміщувані компоненти, а також діліться ними з іншими користувачами.

Налаштовані робочі простори. Адаптуйте інтерфейс під своє мислення і скористайтеся можливостями роботи в більш чуйному, сучасному та налаштованому середовищі.

Детальніше – https://www.autodesk.ru/products/3ds-max/overview

AutoCAD

Можливості AutoCAD:

Комплексна 2D-документація. Створюйте двомірні креслення і документацію за допомогою комплексного набору інструментів для креслення, редагування і анотування.

Інноваційне 3D-проектування. Створюйте і демонструйте за допомогою інструментів тривимірного моделювання та візуалізації будь-який проект і задум.

Персоналізація. Налаштуйте AutoCAD для підвищення продуктивності і застосування стандартів оформлення.

Спільна робота по мережі. Загальний доступ і використання даних з PDF- і DGN-файлів, Navisworks, карт Bing і мобільного застосування AutoCAD

Нові можливості

Нові можливості імпорту PDF. Використовуйте інструмент розпізнавання тексту SHX для швидкого перетворення імпортованої геометрії PDF в текстові і багаторядкові текстові об’єкти.

Зовнішні посилання на файли. Економте час і зусилля завдяки простим інструментам для виправлення пошкоджених шляхів до файлів, на які вказують зовнішні посилання.

Вибір об’єктів. Вільно переміщайтеся за кресленням зі збереженням обраних об’єктів в заданій області вибору навіть при панорамуванні або зміні масштабу з виходом за межі екрану.

Нові можливості перетворення тексту в багаторядковий текст. За допомогою інструменту об’єднання тексту можна перетворювати комбінації текстових об’єктів і багаторядкових текстових об’єктів в один багатостроковий текстовий об’єкт.

Детальніше – https://www.autodesk.ru/products/autocad/overview

AutoCAD Civil 3D

Використовуйте AutoCAD Civil 3D – програму для проектування об’єктів інфраструктури і створення документації – для підтримки робочих процесів інформаційного моделювання (BIM).

 •      Підвищіть якість проектів.
 •      Підвищіть якість і точність проектів і оптимізуйте процес проектування.
 •    Забезпечте поліпшення узгодження даних.
 •    Автоматизуйте випуск документації і скоротіть кількість помилок в документах.
 •  Швидше реагуйте на зміну у проекті.
 •  Прискорте процес детального проектування і оптимізуйте рішення трудомістких завдань.

Детальніше – https://www.autodesk.ru/products/autocad-civil-3d/overview

AutoCAD LT

AutoCAD LT, програмне забезпечення для 2D-креслення, спрощує створення двомірних креслень і підвищує їх точність. Доступно для Windows і Mac. Включає мобільний додаток AutoCAD.
Комплексна 2D-документація. Створення двомірних креслень і документації за допомогою комплексного набору інструментів для креслення, редагування і анотування.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Доступ до інструментів у міру необхідності – контекстні вкладки стрічки, багатофункціональні ручки, настроюються інструментальні палітри та інтелектуальний командний рядок.

Інноваційні технології. Доступ до новітніх технологій, в тому числі TrustedDWG ™, підтримка моніторів з високою роздільною здатністю, інструменти перенесення і додаток Autodesk для настільних комп’ютерів.

Спільна робота по мережі. Загальний доступ і використання даних з PDF- і DGN-файлів, карт Bing і мобільного застосування AutoCAD.

Нові можливості

Нові можливості імпорту PDF. Використовуйте інструмент розпізнавання тексту SHX для швидкого перетворення імпортованої геометрії PDF в текстові і багаторядкові текстові об’єкти.

Зовнішні посилання на файли. Економія часу та зусиль завдяки простим інструментам для виправлення пошкоджених шляхів до файлів, на які вказують зовнішні посилання.

Вибір об’єктів. Вільне переміщення по кресленням зі збереженням обраних об’єктів в заданій області вибору навіть при панорамуванні або зміні масштабу з виходом за межі екрану.

Нові можливості перетворення тексту в багаторядковий текст. За допомогою інструменту об’єднання тексту можна перетворювати комбінації текстових об’єктів і багаторядкових текстових об’єктів в один багатостроковий текстовий об’єкт. Детальніше https://www.autodesk.ru/products/autocad-lt/overview

Autodesk Maya

Свобода творчості з програмою для створення анімації Maya
Програма для 3D-анімації, моделювання та візуалізації Maya надає потужний інтегрований інструментарій, який можна використовувати для створення анімації, середовищ, графіки руху, віртуальної реальності та персонажів.

Робочий процес створення анімації. Спрощене і швидке створення анімації в Maya завдяки новим можливостям, таким як редактор часу.

Інтеграція Arnold і Maya. Arnold RenderView для перегляду змін в сценах, в тому числі зміни освітлення, матеріалів і руху камери, в режимі реального часу.

Інструментарій для створення графіки руху. Швидке створення складних процедурних ефектів і анімації за допомогою посилальних об’єктів.

Робочий процес створення інтерактивного укладання (XGen). Інтуїтивно зрозумілі інструменти на основі пензлів для розширеного контролю над оформленням і розміщенням волосся та вовни.

Нові можливості

Новий дизайн і робочий процес редактора UV-текстур. Перероблений інтерфейс редактору UV-текстур, який містить новий комплект вдосконалених інструментів і функцій для роботи з UV-текстурами.

Модифікатор згущення для створення інтерактивного укладання. Використання реалістичних ефектів згущення волосся і вовни для додання більш природного вигляду.

Динамічний зв’язок з After Effects. Створення динамічної зв’язку між Maya і Adobe® After Effects® для внесення змін в режимі реального часу і одночасного перегляду сцен.

Додаткові вузли MASH. Інструментарій MASH з доданими новими вузлами (кривої, сигналом, натовпом, конструктором і багатьом ін.) І вдосконаленими існуючими.

Детальніше https://www.autodesk.ru/products/maya/overview

Меню