1. Головна
  2. Програмне забезпечення Corel

Програмне забезпечення Corel

Компанія Corel зробила революцію в індустрії графічного дизайну, коли в 1989 році випустила CorelDRAW®. Сьогодні ця компанія, що випускає відзначене високими відзнаками графічне та офісне програмне забезпечення, продовжує тримати лідуючі позиції на ринку. Corel – визнаний лідер в галузі цифрового мультимедійного ПЗ, пропонуючи найбільш широкий асортимент сучасних програм для роботи з фотографіями, відеозаписами і DVD.

Продукцією Corel активно користуються понад 100 мільйонів чоловік більш ніж в 75 країнах світу через прекрасно налагоджену міжнародну мережу постачальників і продавців, виробників обчислювальної техніки, інтернет-магазинів і міжнародних веб-сайтів компанії Corel.

Популярне програмне забезпечення розробника:

CorelDRAW Graphics Suite 2020 допоможе вам подолати будь-які бар’єри на шляху до функціональної креативності! Створений як для індивідуальної, так і для командної роботи, цей професійний графічний пакет оснащений передовими ШІ-технологіями, удосконаленнями в області продуктивності, а також інструментами для спільної роботи в хмарному форматі, спрямованими на оптимізацію бізнес-процесів.

Лінійка CorelDRAW® 2020 пропонує нативні пакети для macOS і Windows, а також веб-додаток CorelDRAW.app ™. Продукт не тільки забезпечує дизайнерів потужними інструментами, необхідними на кожному етапі реалізації проекту – від створення первинного концепту до виведення готових матеріалів, але і створює оптимальні умови для досягнення незмінно якісних результатів в рекордні терміни.

Corel PaintShop Pro 2021 – професійна програма створена для роботи з цифровими фотографіями. Інструменти редагування, що функціонують за підтримки штучного інтелекту, піднімуть якість ваших фотографій на новий рівень.

MindManager дозволяє перетворити ваші ідеї, стратегічні задуми і ділову інформацію в спеціальні карти, які допоможуть вам або вашої організації працювати більш швидко, ефективно і злагоджено. Програмний пакет містить зручні інструменти, які спрощують організацію праці, поширення інформації та адміністрування і гарантують підвищення продуктивності співробітників вашої організації і вас особисто. Ідеальний варіант для створення і аналізу проектів будь-якої складності.

VideoStudio 2020 – оновлені інструменти і удосконалення, свіжий контент і максимально раціональні прийоми роботи виводять відеоредагування на новий рівень інтелектуальної ефективності і творчого самовираження.

WinZip – найпопулярніша в світі утиліта дозволяє швидко і без певних зусиль вирішувати завдання управління, стиснення, захисту і відправлення файлів.

Меню