1. Головна
  2. Програмне забезпечення Siemens PLM Software

Програмне забезпечення Siemens PLM Software

Програмне забезпечення Siemens PLM Software

Компанія Siemens PLM Software – бізнес-підрозділ департаменту Digital Factory німецького концерну Siemens AG – одного з провідних постачальників програмних засобів і послуг з управління життєвим циклом виробів (PLM) і управління технологічними процесами (MOM). Створення підрозділу в 2007 році пов’язане з придбанням концерном Siemens AG компанії UGS Corp. Штаб-квартира вендора розташована в м. Плано, штат Техас. Компанія інсталювала понад 15 млн ліцензій програмного забезпечення більш ніж в 140 000 компаній по всьому світу.

Програмні рішення Siemens PLM Software використовуються підприємствами аерокосмічної і оборонної промисловості, автомобілебудування та транспорту, промислового і важкого машинобудування, суднобудівної промисловості, електроніки і напівпровідникової техніки, енергетики та міської інфраструктури, медицини та фармацевтики, галузі споживчих товарів і роздрібної торгівлі.

Програмне забезпечення Siemens PLM Software дозволяє підприємствам організовувати спільну роботу в розподіленому середовищі для розробки і виробництва конкурентоспроможних товарів і послуг. Рішення PLM відрізняються від інших систем в масштабі підприємства, оскільки вони спрямовані на вилучення максимальної вигоди від повторюваних процесів. За допомогою PLM продукція стає інноваційною, яка лідирує в галузі і стійко розвивається.

Рішення Teamcenter, NX, Solid Edge, Tecnomatix, Velocity Series і PLM Components пропонують можливості для продовження життєвого циклу виробу та підтримки його ключових процесів.

Програмне забезпечення Siemens PLM Software:

Velocity Series – сімейство модульних, інтегрованих рішень для управління життєвим циклом виробів. Tecnomatrix – комплексний пакет рішень для цифрового виробництва, який об’єднує всі області розробки і випуску виробу. Teamcenter – інтегрований комплекс PLM-додатків для підтримки життєвого циклу виробу. PLM Components – набір компонентів для обміну даними з партнерами і постачальниками. NX – комплект CAD-, CAE- і CAM-додатків для промислових підприємств.

Меню