1. Головна
  2. Резервне копіювання

Резервне копіювання

Послуга

Забезпечте свій бізнес резервним копіюванням

Компанія Veeam пропонує єдину платформу для резервного копіювання даних хмарного, віртуального і фізичного середовища. Вона забезпечує резервне копіювання і відновлення даних VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV, фізичних серверів Windows і Linux, NAS, AWS, Azure, Office 365 і інших систем.

Запропоновані рішення для захисту даних малого бізнесу дозволяють вирішити три найтиповіші проблеми, які пов’язані з резервним копіюванням: обмежений функціонал, складність і висока вартість.
Надійне резервне копіювання і швидке відновлення усуває ризик втрати даних і вимушених простоїв. Більше десяти років компанія Veeam лідирує в області захисту даних і пропонує інноваційні рішення, які допомагають вирішити основні проблеми з резервним копіюванням.
Просте налаштування і управління не вимагають спеціальної підготовки, великої кількості співробітників або складного навчання.
Veeam значно спростить вашу роботу, щоб ви могли займатися своєю справою.

Ваші ІТ-фахівці витрачають занадто багато цінного часу на управління застарілими процесами резервного копіювання, замість того, щоб розвивати додаткові сервіси для процвітання компанії. Модернізувавши захист даних, ви реально вивільните цей час.

Переваги рішень Veeam:
• Інтуїтивне резервне копіювання і миттєве відновлення даних
з урахуванням стану додатків.
• Автоматизоване тестування резервних копій з 100% -ою гарантією можливості відновлення даних малого бізнесу.
• Повністю програмно-визначаючі рішення з вільним вибором апаратної платформи.

Щоб отримати конкурентні переваги, компаніям необхідно швидко вибирати і впевнено використовувати відповідні хмарні рішення для різних завдань (наприклад, Microsoft Azure, AWS або Office 365). Однак, прискорене впровадження хмарних систем вимагає також спланувати захист даних. Якщо поквапитися з використанням хмари, конфіденційні дані можуть виявитися уразливими, хоча ви могли бути впевнені в їх захисті. Veeam пропонує локальні і інтегровані хмарні рішення і забезпечує:

• Захист і портативність даних і додатків на будь-яких хмарних, віртуальних або фізичних платформах.
• Використання економічного хмарного сховища з рекомендаціями щодо вибору оптимальної стратегії зберігання і архівації даних малого бізнесу.
• Можливість портування ліцензії в міру того, як ваше віртуальне середовище зростає і змінюється.

Дані важливі не тільки для розвитку бізнесу, а й для підтримки репутації компанії. Не забезпечивши надійний захист, складно виявляти загрози безпеки і кібератаки, протистояти їм і відновлювати дані. Veeam пропонує вбудовані можливості інтелектуального забезпечення безпеки і відповідності нормативним вимогам, які допомагають знизити втрати даних.

Veeam пропонує ІТ-фахівцям найширший в галузі вибір можливостей відновлення, спрощуючи ці процеси в разі великих і дрібних втрат і аварій. Компанія є лідером в сфері відновлення даних, включаючи миттєве відновлення ВМ, гранулярне відновлення на рівні файлів, відновлення даних NAS, Windows і Linux!

Меню