1. Головна
  2. Розробка Іт стратегії

Розробка Іт стратегії

Послуга

Архітектура IT-рішень

Давно минули ті часи, коли для того, щоб забезпечити потреби бізнесу, достатньо було придбати декілька комп’ютерів, принтер, та встановити бухгалтерський додаток. Сучасні бізнес-процеси не лише доволі складні, але й динамічно  змінюються, тому і ІТ- системи стають все більш комплексними. ERP, CRM, BI, AI. Ці та багато інших термінів, про які нещодавно ніхто і не чув, зараз знайомі не лише ІТ-фахівцям – без цих систем неможливе функціонування сучасного підприємства, а їх впровадження стає умовою для успішного розвитку бізнеса. Але є одне «але»: плануючи розгортання або розвиток таких затребуваних ІТ- сервісів часто забувають про фундамент – базову ІТ інфраструктуру. І в результаті намагаються побудувати величний палац, який буде “висіти” у повітрі.

ІТ-інфраструктуру прийнято визначати як комплекс взаємозв’язаних сервісів та систем, які забезпечують функціонування та розвиток засобів інформаційної взаємодії підприємства. До компонентів ІТ-інфраструктури входять: серверне обладнання та СЗД, мережева інфраструктура, сервіси віртуалізації, моніторингу, резервного копіювання та відновлення, інженерні системи ЦОД, хмари та багато інших. Без коректно побудованої і керованої ІТ- інфраструктури неможливий нормальний життєвий цикл жодної інформаційної системи. Тому вона повинна стати стратегічним активом сучасного бізнесу.

Історично компанія Wise IT виконувала і виконує проекти, допомагаючи своїм замовникам будувати, використовувати та розвивати інфраструктурні комплекси. Наші фахівці мають великий досвід та охоче приходять на допомогу при вирішенні складних інфраструктурних задач. Ми займаємося проектуванням, впровадженням та підтримкою ІТ- інфраструктури, тому що щиро переконані: сучасним ІТ- сервісам потрібен надійний фундамент.

Меню