Сервери
Сервери
У наданні послуг ми орієнтуємся на сучасні тенденції, потреби і вимоги замовників. Ми намагаємося забезпечити успішну інтеграцію серверних рішень при оптимальній ціні. Ми працюємо з кращими виробниками серверного обладнання та СЗД.
- Наша компанія надає рішення, які відповідають сучасним потребам бізнесу і допомагають вирішити різні завдання замовника. Ми орієнтуємося на ефективну продуктивність пропонованих рішень і окупність інвестицій. Якість пропонованих рішень забезпечується найкращими виробниками та торговими марками на цьому ринку.
- Маючи досвід інтеграції технічних проектів різного рівня складності, компанія пропонує зменшення фінансових і тимчасових витрат на їх виконання. Наші клієнти отримують рішення з необхідним функціоналом для задач компанії.
- Наші замовники і клієнти мають можливість отримувати кваліфіковані відповіді на свої запитання від сертифікованих інженерів і консультантів.
- Наші співробітники пропонують великий вибір сервісних послуг, в тому числі і комплексну підтримку впроваджених рішень.
- Одним з переваг Wise IT є тісна інтеграція впроваджуваних продуктів різних типів. Також у нас партнерські відносини з кращими виробниками обладнання та програмного забезпечення.
- За допомогою простого в керуванні мережевого підключення у користувачів є швидкий доступ до надійних і адаптивних серверних ресурсів і технічної підтримки. В основі роботи з впровадження серверної інфраструктури лежить практичність, що забезпечує наявність необхідної апаратури.
- Для простого і комфортного переходу наша команда пропонує замовникам додаткові сервіси, в тому числі консультації та підтримку інфраструктури.
- Ми пропонуємо сервери практично всіх вендорів в залежності від складності проекту – HPE, Dell EMC, Lenovo, IBM, Cisco, NetApp та інших.
Віртуальна інфраструктура
Наша компанія надає послуги з розробки віртуальної інфраструктури. Принцип роботи даної системи зводиться до доставки інформаційної системи до віддаленого клієнту, незалежно від особливостей апаратної і програмної архітектури оточення користувача.
Компанія Wise IT – сертифікований партнер CISCO і VMWare і пропонує інноваційні рішення віртуалізації серверів. У своїй роботі ми використовуємо обладнання лідерів індустрії.
Ринкова динаміка і зростання інформації вимагає від вас більш ефективного використання ІТ-інфраструктури? Ваш вибір – віртуалізація серверів/віртуалізація серверу. Які засоби віртуалізації вам краще використовувати і яка система віртуалізації потрібна саме вашому бізнесу?
Наша компанія надає послуги за наступними напрямками віртуалізації:
- віртуалізація серверів (VMWare);
- серверна віртуалізація (VMWare);
- віртуалізація мережі;
- віртуалізація мережевої інфраструктури;
- віртуалізація локальної мережі;
- оренда віртуальної інфраструктури.
Віртуалізація серверів (VMWare) – це ряд переваг для вашого бізнесу:
- Можливість запустити на одному фізичному комп’ютері декілька додатків.
- Сучасне ІТ-рішення з високим рівнем безпеки і підвищеним ступенем надійності.
- Підтримка декількох операційних систем на одному ПК.
- Центр обробки даних (ЦОД) нового покоління (віртуальний ЦОД). Центри обробки даних, такі як відмовостійка централізована система (віртуалізація ЦОД).
- Максимальна доступність ІТ-ресурсів і сервісів в будь-який час, коли і де це необхідно.
- Незалежність від апаратного забезпечення.
- Віртуальний сервер або віртуальний виділений сервер для віртуалізації і сервер для віртуальних машин, а також якісна віртуалізація ОС, що допоможе створити хмарний сервер.
- Оперативне управління витратами і можливість масштабувати ІТ-інфраструктури.
- Віртуалізація ресурсів, які необхідні для безперебійного функціонування ІТ.
- Істотне спрощення управління та оперативне впровадження нових сервісів.
Додаткові переваги віртуалізації:
Замовивши оренду віртуальної інфраструктури можна уникнути одночасної великої витрати бюджету, який буде потрібен, наприклад, при купівлі ресурсів, для їх розміщення і підтримки працездатності (це відноситься до електропостачання, охолодження, обслуговування, ремонту і т.п.).
Виконавши віртуалізацію мережі можна домогтися істотного збільшення переваг при експлуатації, наприклад, пов’язаних з незалежністю від обладнання. В такому випадку віртуальна мережа, абстрагуючись від базового фізичного обладнання, набуває можливостей гипервізору. Використовуючи один і той же додаток можна за короткий час ініціалізувати всі складові існуючої мережі. Віртуалізація в цьому випадку також працює на благо безпеки ЦОД і забезпечення стабільної роботи додатків.
Серверна віртуалізація
Серверна віртуалізація – технологія, яка веде в роботу потрібну кількість віртуальних машин на базі фізичного сервера. Це своєрідна платформа для консолідування серверів і тестування програмних продуктів.
Серверна віртуалізація – це синонім економічної ефективності для компаній. Зробивши попередній аналіз ефективності фізичної ІТ-інфраструктури і прорахувавши її вартість, а потім прорахувавши вартість серверної віртуалізації, можна прийти до висновку, що серверна віртуалізація – це економія на таких параметрах, як:
- Скорочення витрат на придбання фізичних серверів і серверних кімнат
- Відсутність необхідності в придбанні безлічі ліцензійних версій ОС
- Зменшення витрат на електроенергію
Що потрібно знати про віртуалізацію?
За допомогою віртуалізації, за рахунок консолідації та високодоступних віртуальних машин, ви зможете збільшити ефективність роботи і скоротити сукупні витрати на ІТ близько 50-70%.
Прийнято виділяти декілька моделей хмарних сервісів: SaaS (Software as a Service), PaaS (Platform as a Service) і IaaS (Infrastructure as a Service).
Модель SaaS – це «хмарний» додаток у вигляді сервісів. З його допомогою користувач отримує доступ до додатків хмарної інфраструктури, при цьому клієнтові не потрібно знати, де саме і на якому обладнанні виконується додаток.
Сервіс PaaS – другий вид «хмарних» сервісів. Клієнт може встановлювати і розробляти свої додатки на наданій платформі (платформі віртуалізації VMWare), контролюючи додатки, при цьому йому не доводиться здійснювати контроль ІТ-інфраструктури.
Сервіс Iaas – третя хмарна інфраструктура. Клієнту надається віртуальна архітектура, що складається з серверів, робочих станцій і мережевого устаткування, де клієнт сам може розгортати свої власні операційні системи віртуалізації, бази даних і додатки.
Хмарні сервери і, за сумісництвом, серверна віртуалізація даних, класифікується наступним чином:
- загальна «хмара»,
- публічна «хмара» (public cloud),
- приватна «хмара» (private cloud),
- гібридна «хмара».
Згідно традиційної схеми, ІТ-інфраструктура і ПЗ купуються підприємством у власність, з часом їх модернізують, нарощуючи обчислювальні потужності і програмне забезпечення, відповідно до сучасних потреб бізнесу. Позитивним моментом моделі є можливість швидкого надання бізнесу необхідної послуги. Однак при такій схемі ІТ-департамент компанії завжди повинен бути на крок попереду, що зобов’язує його купувати ІТ-інфраструктуру на майбутнє, щоб не програти гонку ІТ-забезпечення. При цій схемі у компаній є ризик зіштовхнутися з дефіцитом обчислювальних потужностей, або з нестачею дискового простору для зберігання інформації.
Абсолютно протилежна попередньої за своєю побудовою і функціональним значенням – модель публічної «хмари», яку створює сервіс-провайдер. Дана технологія віртуалізації призначена для завдань, які потребують високого рівня безпеки. При установці таких «хмар» у клієнта є можливість створювати портали без критичної інформації для зовнішніх користувачів, проводити не конфіденційні розробки і зовнішні сховища даних, віртуальні сервери. При цьому користувач не може контролювати процес резервування даних, також йому не відомо поруч з якими даними вони розміщені і який пріоритет у прикладних програм.
У свою чергу, приватна «хмара» дозволяє об’єднати ІТ-ресурси компанії в один пул і розподіляти їх між ІТ-додатками, в міру їх завантаження і необхідності для бізнесу в той чи інший момент. Крім реалізації власних потреб, користувач може надавати частину ресурсів іншим споживачам, зберігаючи при цьому високий рівень безпеки.
При всіх перевагах і недоліках хмарних обчислень, компаніям вигідніше використовувати гібридні «хмари». Такий варіант – це впровадження з використанням сукупності двох або більше «хмар» з різними моделями впровадження, які об’єднані спільною технологією або стандартом. Гібридні «хмари» дозволяють залучати ресурси публічних хмар тоді, коли це необхідно.
Впровадження віртуалізації – це робота для професіоналів. Якщо Ви шукаєте рішення під віртуалізацію, або вам необхідна віртуалізація фізичного серверу – зверніться до нас!
Дата-центри
Наша компанія пропонує професійні послуги з побудови високонадійних дата-центрів, які гарантують безперервну роботу ІТ-сервісів.
У своєму підході до реалізації проектів компанія керується ключовими факторами ЦОД нового покоління: сучасні підходи до дизайну, зростання екологічної свідомості, тенденція до ущільнення і хмарні обчислення.
Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте наступні переваги:
Проектний підхід
- Збір вихідних даних, аудит ІТ та інженерних систем.
- Розробка концепції вирішення і технічного завдання.
- Проектні роботи.
- Реалізація проекту.
- Гарантійне і сервісне обслуговування.
Продукти та рішення
- Обчислювальна інфраструктура.
- Інфраструктура зберігання даних.
- Мережева інфраструктура ЦОД.
- Побудова розподільних катастрофостійких ЦОД.
- Інфраструктура, орієнтована на додатки.
- Конвергентні мережі.
- Шифрування даних між ЦОД.
- Балансувальник навантаження.
- Інженерна інфраструктура ЦОД.
Відмовостійкі рішення
Відмовостійкість – властивість пристрою зберігати свою продуктивність після відмови одного або декількох складових компонентів. Відмовостійкі системи забезпечують безперервність бізнес-процесів, цілісність даних і значне зниження сукупної вартості володіння інформаційних систем підприємства.
Дані системи працюють таким чином: один додаток виконується на двох машинах, що працюють на різних вузлах системи. Якщо відмовляє один з вузлів, додаток продовжить виконуватися на іншому працюючому вузлі без переривання і втрати даних. Введення-виведення автоматично дублюється на резервний сервер. У разі відмови компонента в одній системі, замість нього використовується справний компонент другого вузлу.
Даний принцип може бути реалізований як на апаратному рівні, так і на віртуальному.
Механізм контрольних точок забезпечує збереження в пам’яті всіх здійснюваних транзакцій, а також даних і вмісту кеша. Не потрібен перезапуск програми.
Компанія Wise IT пропонує індивідуальні рішення для поліпшення бізнес-процесів вашої компанії.
Відмовостійкість – дуже важлива властивість для обладнання. Можливість вчасно «помітити» не працюючий компонент допомагає уникати простоїв під час виконання певних завдань. Ми вважаємо, що відмовостійкі системи повинні бути в кожній компанії.
Чому варто встановити відмовостійкі системи?
- Безперебійність функціонування додатків без втрат.
- Такі системи запобігають простої і відновлюють інформацію після збоїв. Забезпечують безперервність бізнес-процесів і цілісність інформаціі. Рівень доступності – 99,999%.
- Прості у використанні і не вимагають певних знань в сфері ІТ.
- Не потребують додаткового обладнання і вкладень в інфраструктуру.
Обираючи наші послуги, ваше обладнання буде працювати без перебоїв.
Гіперконвергентна інфраструктура
Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) – централізована програмно-обумовлена система, яка об’єднує всі елементи традиційного ЦОД: сховище, обчислювальні і мережеві ресурси, а також засоби управління. Це інтегроване рішення на базі ПО і серверів x86 замінює спеціалізоване обладнання. Гіперконвергентна інфраструктура дає можливість спростити середу ЦОД і поліпшити її масштабованість.
Традиційна трирівнева архітектура вимагає великих витрат на створення, складна в експлуатації і масштабуванні. Не потрібно чекати, поки ІТ-інфраструктура зможе підтримувати потреби сучасних додатків. Розгорніть гіперконвергентну інфраструктуру без втрати контролю, підвищення витрат і зниження рівню безпеки.
Можливості HCI VMWARE
- Створення приватної хмари. Розгорніть інфраструктуру, аналогічну хмарній, в локальному середовищі, знизивши витрати і підвищивши контроль та захист. Виберіть один з декількох варіантів обладнання, що надається нашими сертифікованими інженерами.
- Розширення до публічної хмари. Виберіть одне з рішень, що надається найбільшою екосистемою постачальників хмарних рішень для HCI за моделлю «як послуга», щоб прискорити розгортання і скоротити витрати часу на управління інфраструктурою.
- Створення повноцінної гібридної хмари. Керуйте набором додатків на базі ВМ і контейнерів, розгорнутих в ЦОД, публічній хмарі і периферійних середовищах, за допомогою гібридної хмари VMware.