1. Головна
  2. Сервіс аналітики BigQuery та Машинне навчання (ML)

Сервіс аналітики BigQuery та Машинне навчання (ML)

Продукт

Data Analytics (BigQuery) and Machine Learning

Чим більше інформації накопичує бізнес, тим гостріше постає питання, де її зберігати. Якщо у вас немає можливості або бажання утримувати власні сервери, допоможе Google BigQuery. Це швидке, економічне та масштабоване сховище для роботи з Big Data, в якому можна писати запити за допомогою SQL-like синтаксису, стандартних і призначених для користувача функцій (User-defined function).

BigQuery – безсерверне, масштабоване, економічне, багатохмарне сховище даних, призначене для забезпечення гнучкості бізнесу.

Ми надаємо новим клієнти безкоштовні кредити на суму 300 доларів, які можна витратити в Google Cloud протягом перших 90 днів. Всі клієнти отримують 10 ГБ сховища і до 1 ТБ запитів в місяць абсолютно безкоштовно.

Підсумок:

  • Демократизується розуміння за допомогою безпечної та масштабованої платформи з вбудованим машинним навчанням
  • Приймаються бізнес-рішення на основі даних з хмар за допомогою гнучкого рішення для багатохмарної аналітики
  • Масштабується аналітика зі зниженням сукупної вартості володіння за три роки на 26-34% в порівнянні з альтернативами хмарних сховищ даних
  • Аналізується петабайт даних за допомогою ANSI SQL на блискавичній швидкості з нульовими операційними витратами

Ключова особливість

BigQuery ML
BigQuery ML дозволяє фахівцям з обробки даних та аналітикам даних створювати і застосовувати моделі машинного навчання на основі структурованих або напівструктурованих даних планетарного масштабу безпосередньо всередині BigQuery, використовуючи простий SQL, – в найкоротші терміни.

BigQuery GIS
BigQuery GIS унікальним чином поєднує в собі безсерверну архітектуру BigQuery з вбудованою підтримкою геопространственного аналізу, тому ми можемо розширити ваші робочі процеси аналітики за допомогою аналізу місця розташування. Спростимо ваш аналіз, методом перегляду просторових даних по-новому і відкриємо для вас абсолютно нові напрямки бізнесу з підтримкою довільних точок, ліній, багатокутників та багатополігонів в поширених форматах геопросторових даних.

BigQuery BI Engine
BigQuery BI Engine – це служба аналіза в пам’яті, вбудована в BigQuery, яка дозволяє користувачам аналізувати великі і складні набори даних в інтерактивному режимі з меншим часом відгуку на запит і високим ступенем паралелізму. BI Engine спочатку інтегрується з Google Data Studio, а тепер і в попередній версії, з Looker, Connected Sheets і всіма рішеннями наших партнерів по бізнес-аналітиці через ODBC / JDBC. Дізнайтеся більше і зареєструйтеся в попередньою версією BI Engine.

Підключення таблиці
Connected Sheets дозволяє користувачам аналізувати мільярди рядків живих даних BigQuery в Google Sheets, не вимагаючи знання SQL. Користувачі можуть застосовувати знайомі інструменти, такі як зведені таблиці, діаграми і формули, щоб легко отримувати інформацію з великих даних.

Machine Learning – це набір API, які дозволяють створювати ML моделі для обробки різноманітних типів даних – візуальних, аудіо та відео. 

Vision API – аналізує зображення за допомогою API Cloud Vision.

Google Cloud Speech API дозволяє розробникам перетворювати аудіо в текст і навпаки, застосовуючи потужні нейромережеві моделі в простому у використанні API. 

AutoML Translation API може динамічно визначати та перекладати між мовами.

Меню