1. Головна
  2. Системи зберігання данних (СЗД)

Системи зберігання данних (СЗД)

Апаратне забезпечення

Обладнання будь-якого призначення

Системы зберігання даних (СЗД)

Wise IT пропонує послуги побудови сучасних СЗД по всій території України.

Завдяки сучасним системам зберігання даних, збільшується швидкість обробки інформації, а також пошук необхідних даних у величезних інформаційних і дискових масивах.

Ви завжди можете бути впевнені, що вся інформація, незалежно від обсягу, буде повністю записана і надійно збережена в системі зберігання даних.

Найбільш часто при створенні мережі зберігання даних застосовується метод консолідації.

Такі системи зберігання файлів і даних представлені в наступних варіантах:

Система зберігання даних (СЗД) шляхом консолідації на пристроях зберігання (дисковому масиві) з блоковим доступом і підключенням за допомогою мережі зберігання даних (Storage Area Network – SAN).

SAN істотно спрощує зберігання бази даних на дисковому масиві, стрічковій бібліотеці, пристрої резервного копіювання, серверах і системах зберігання файлів і даних і т.д. і дозволяє вирішувати широкий спектр проблем, пов’язаних з організацією зберігання інформації на підприємствах великого та середнього бізнесу. Тут застосовуються такі протоколи для організації мережевих систем зберігання даних:

  • Fibre Channel (FC) – спеціальний блоковий протокол, який відрізняється високою продуктивністю.
  • iSCSI – протокол передачі SCSI пакетів через традиційні IP-мережі, що володіє функціональними перевагами FC за доступною ціною.
  • Система зберігання даних шляхом консолідації на пристроях зберігання, з прямим підключенням до мережі передачі даних (Network Attached Storage – NAS).

При цьому способі організації систем зберігання даних застосовуються такі протоколи в сервері для зберігання файлів:

  • NFS – стандартний протокол файлового доступу UNIX систем.
  • CIFS – стандартний протокол Windows систем.
  • Система зберігання даних шляхом консолідації на пристроях зберігання (наприклад, дискових масивах, стрічковій бібліотеці і інших системах резервного копіювання та зберігання даних) з прямим підключенням до серверу для зберігання файлів.

СЗД – це не тільки залізо!

Програмне забезпечення в даній області надає нові можливості в цій критично важливій для будь-якої організації області. Нові рішення і алгоритми збільшують швидкість обробки та архівування даних, збільшують надійність зберігання і швидкість обробки даних.

Нашими партнерами в даному сегменті є VEEAM, NAKIVO та інші.

Наші послуги з впровадження систем зберігання даних

Фахівці Wise IT нададуть вам повний спектр послуг з впровадження та обслуговування надійної системи зберігання даних, віртуалізації систем зберігання даних і оптимізують її під завдання і масштаби вашого підприємства. Ви також можете звернутися до нас з питань побудови центру зберігання даних або системи резервного копіювання даних.

Ми так само можемо запропонувати вам комплексні рішення з побудови мережі зберігання даних, хмарне зберігання даних або віддалене зберігання даних, сервісне зберігання інформації і засоби зберігання інформації.

Ми використовуємо техніку і технології зберігання даних брендів А-класу: IBM, HPE, Dell EMC, Lenovo, NetApp, та інших.

Програмно-визначені сховища (Software-Defined Storage, SDS)

Вам потрібно скоротити витрати на ІТ-інфраструктуру, але збільшити ємність СЗД?

Робота з даними вийшла з-під контролю і пошук інформації забирає у вас багато часу? Відійдіть від апаратних рішень і погляньте в бік  програмно-визначаючих сховищ.

Інвестиції в розширення СЗД – істотна частка витрат багатьох компаній. Software-defined storage – найбільш вдале рішення з організації зберігання даних, а також управління послугами зберігання на основі бізнес-орієнтованих політик.

Серед можливих функцій програмного рівня – кешування, дедуплікація, реплікація, миттєві знімки, резервне копіювання, тонке резервування.

Центральну роль програмно-визначеної мережі зберігання грають гіперконвергентні системи, де забезпечують відмовостійке середовище зберігання томів віртуальних машин в передконфігурованих системах на базі серверного обладнання масового класу, що виконують одночасно функції вузлів мережі зберігання і вузлів віртуалізації обчислювальних ресурсів. Серед серійно використовуваних продуктів для побудови програмно-визначених мереж зберігання – vStorage (Virtuozzo), vSAN (VMware), GlusterFS і Ceph (обидві – Red Hat), Storage Spaces Direct (Microsoft). 

Гіперконвергентна інфраструктура

Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) – централізована програмно-обумовлена ​​система, яка об’єднує всі елементи традиційного ЦОД: сховище, обчислювальні і мережеві ресурси, а також засоби управління. Це інтегроване рішення на базі ПО і серверів x86 замінює спеціалізоване обладнання. Гіперконвергентна інфраструктура дає можливість спростити середу ЦОД і поліпшити її масштабованість.

Традиційна трирівнева архітектура вимагає великих витрат на створення, складна в експлуатації і масштабуванні. Не потрібно чекати, поки ІТ-інфраструктура зможе підтримувати потреби сучасних додатків. Розгорніть гіперконвергентну інфраструктуру без втрати контролю, підвищення витрат і зниження рівню безпеки.

Можливості HCI VMWARE

  • Створення приватної хмари. Розгорніть інфраструктуру, аналогічну хмарній, в локальному середовищі, знизивши витрати і підвищивши контроль та захист. Виберіть один з декількох варіантів обладнання, що надається нашими сертифікованими інженерами.
  • Розширення до публічної хмари. Виберіть одне з рішень, що надається найбільшою екосистемою постачальників хмарних рішень для HCI за моделлю «як послуга», щоб прискорити розгортання і скоротити витрати часу на управління інфраструктурою.
  • Створення повноцінної гібридної хмари. Керуйте набором додатків на базі ВМ і контейнерів, розгорнутих в ЦОД, публічній хмарі і периферійних середовищах, за допомогою гібридної хмари VMware.
Меню