Спеціалісти компанії Wise IT допомагають м’ясопереробній фабриці “АЛАН” оцінити переваги сервісів G Suite для ефективних корпоративних комунікацій.

На питання, які ж позитивні сторони проекту ви для себе відзначили, відповідає Віталій Федорець, керівник IT-відділу фабрики “АЛАН”: “Стабільно працюючі сервіси, які постійно поліпшуються, відсутність спаму в електронних листах, гідний набір хмарних додатків, багато російськомовних посібників для вивчення роботи сервісів. “

М’ясопереробна фабрика “АЛАН” була заснована в 1998 році та за цей час продукція підприємства отримала визнання покупців по всій Україні та далеко за її межі. Асортимент фабрик налічує більше 160 видів сертифікованої продукції, про що свідчать наступні документи: ветеринарні свідоцтва, висновки санітарно-епідеміологічних експертиз, сертифікати відповідності, підтвердження якості, протоколи випробувань на ГМО. М’ясопереробна фабрика “АЛАН” може гарантувати повну відповідність продукції всім необхідним технічним нормам завдяки жорсткому контролю по збереженню необхідних норм на всіх етапах виробництва та зберігання продукції.

Для підприємств такого рівня потужності, як м’ясопереробна фабрика “АЛАН”, необхідно мати діючі інструменти для продуктивної командної роботи, єдиного робочого простору та містке сховище документів з програмою підвищеного захисту. Спеціалісти Wise IT запропонували фабриці тарифний план G Suite Basic – набір хмарних сервісів для організації колективної роботи.

Співробітники фарики гідно оцінили весь функціонал пакету:

  • професійну корпоративну електронну пошту на базі Gmail зі зручним пошуком, захистом від спаму, відеоконференцією і чатом;
  • можливість створювати спільні календарі для зручного планування зустрічей і заходів;
  • безпечне онлайн-сховище документів з можливістю спільної роботи в режимі реального часу.

“Для своєчасного випуску продукту на ринок і ефективної взаємодії як всередині компанії, так і з партнерами, зараз як ніколи важливо завжди залишатися на зв’язку і мати доступ до інформації, де б ви не знаходилися. Саме сервіси G Suite для спільної роботи забезпечують необхідний рівень доступності і дотримання всіх норм безпеки “, – коментує Марія Галицька, керівник відділу хмарних рішень компанії Wise IT.

Меню