«Обираючі корпоративні ресурси для роботи ми давно зупинилися на рішеннях Google, що дає нам можливість використовувати різні інструменти з пакету GSuite. Завдяки підтримці надійного партнера процес міграції пройшов гладко і швидко, ми отримуємо грамотні і вчасні консультації, а також найсвіжішу інформацію про новинки» – зазначив Денис Караулов, інженер-програміст компанії ДМИТРУК.

Одним з найбільш відомих брендів на ринку м’ясо-ковбасної продукції є компанія ДМИТРУК, яка завойовує своїх споживачів якістю продукції і сміливими рішеннями.

Історія компанії почалася в 2007 році. Компанія зуміла залучити надійних партнерів і побудувати системне потужне виробництво, налагодила співпрацю з дистриб’юторами по всій Україні. У 2017 році компанія змінила свій вектор розвитку і розширила свій продуктовий портфель не тільки новими рішеннями, але і торговими марками.

Компанії, яка швидко розвивається, швидко думає і також швидко приймає рішення потрібні сучасні інструменти для ведення бізнесу, які покривають потреби миттєвої комунікації, обміну будь-якими даними і їх аналізу.

Використання сервісів Google зручне своєю простотою і інтуїтивно зрозуміле, і має при цьому дуже високі параметри відмовостійкості і гарантію доступності в обсязі 99,9%.

Для того, щоб відповідати ринку і вміло підлаштовуватися під його коливання потрібно бути гнучкими і відкритими до нових технологій, як виробництва, так і бізнеса в цілому.

Пакет GSuite дозволяє використовувати корпоративну пошту, ділитися документами, організовувати спільну роботу і мати доступ до даних з будь-якої точки світу з надійною гарантією їх захисту.

«Статус Google Premier Partner дає нашим клієнтам можливість локально вирішити поставлені завдання і отримати більш вигідні пропозиції. Ми зі свого боку дякуємо їм за виявлену довіру», – коментує Марія Галицька, керівник департаменту хмарних рішень компанії Wise IT.

Меню