«Розгорнувши Google G Suite Дніпровська міська рада отримала надійний і безпечний поштовий сервіс, що підтримує двухфакторну авторизацію. Користувачі можуть працювати з документами, таблицями, презентаціями та отримувати доступ до даних в будь-якому місці з будь-якого пристрою. G Suite дозволяє максимально ефективно організовувати продуктивну спільну роботу співробітників. Ми впевнені, що з Wise IT нас чекає плідна співпраця в області реалізації високотехнологічних ІТ-проектів», – підводить підсумки Ірина Корецька, начальник Управління інформаційних технологій Дніпровської міської ради.

Wise IT забезпечила Дніпровську міську раду хмарними сервісами для спільної роботи G Suite, в результаті чого була підвищена ефективність спільної роботи співробітників і скорочено час прийняття управлінських рішень.

Дніпровська міська рада – виборний орган місцевого самоврядування. Щоб забезпечити ефективні комунікації між співробітниками, раді потрібна сучасна і продуктивна платформа, яка об’єднує сервіси миттєвих повідомлень, електронної пошти, календарі, засоби роботи з документами. Партнером була обрана компанія Wise IT, що володіє великою експертизою в сфері інформаційних технологій, в тому числі і по впровадженню хмарних сервісів.

Фахівці Wise IT запропонували замовнику скористатися рішенням G Suite. Набір інструментів дозволяє працювати з електронною поштою, вести календарі, спілкуватися в текстовому і відеочатах, створювати документи і веб-сайти, зберігати важливі дані в хмарі і комфортно працювати на будь-яких пристроях. Консоль адміністратора, передбачена в рішенні, дає можливість налаштувати роботу додатків і необхідний ступінь безпеки.

«Експертиза в сфері хмарних рішень дозволяє нам пропонувати замовникам сучасні і потужні ІТ-інструменти. Важливо і те, що при такому розмаїтті функцій, сервіси G Suite максимально прості в налаштуванні і зручні для користувачів», – зазначає Марія Галицька, експерт по роботі з G Suite компанії Wise IT.

Меню