Фінансова компанія Finx активно використовує можливості  Google Maps Platform 

Wise IT Ukraine допомагають підвищити рівень клієнтського сервісу фінансовій компанії Finx.

ТОВ “ФК” Кредіплюс “(торгова марка FinX) – фінансова компанія, експерт у сфері споживчого кредитування фізичних осіб. Споживчий кредит — це надання грошових коштів кредитодавцем особі на її особисті потреби (не пов’язані з комерційною діяльністю). У портфелі компанії ряд пропозицій – пакетів для кредитування на будь-який смак та за будь-яких умов. На даний момент на території України відкрито 56 представництв в 36 містах.

Існує ряд напрямів бізнесу, яким для успішного ведення діяльності вкрай необхідно мати обліковий запис в Google картах. Google Maps – це картографічний сервіс, за допомогою якого користувачі зможуть отримати максимум інформації про компанію, а бізнес отримає більше можливостей для просування товарів та послуг.

Представники компанії FinX звернулися до спеціалістів хмарного департаменту Wise IT з проханням розблокувати акаунт компанії, відновити роботу Google карт та перевести на більш зручний спосіб оплати.

Присутність в Google Maps особливо важливо для таких компаній, як Finx: з великою кількістю регіональних представництв. Додавання їх адрес на Карти збільшує кількість локального органічного трафіку, отримує можливість повністю змінювати карту під потреби компанії, використовувати корпоративні кольори на мапі, можливість будувати інтерактивні карти за запитом (запит формується діями користувачів), маршрути дозволяють прямо на сайті прокласти клієнтам маршрут, який найкраще доведе до вашої точки та робить ваш бренд ще більш впізнаваним.
Крім централізованого управління  доступний аналіз взаємодії користувачів зі сторінкою вашої компанії. Завдяки цьому аналізу і зібраним статистичним даним, ви зможете постійно вдосконалювати роботу і оптимізувати свою присутність в Інтернеті.

«Деякий час тому ми зіткнулися з ситуацією, що на нашому сайті припинили працювати Google Карти. Дуже раді знайомству з компанією Wise IT, хочеться окремо подякувати Марії. Все оперативно, чітко, допомогли налаштувати коректну роботу карт на сайті і з моменту співпраці все працює без збоїв. Також хочу подякувати фахівцям хмарного відділу за інші консультації, які допомагають оперативно вирішувати питання. Відмінний сервіс і якість». – коментує Вікторія Гнатко, заступник начальника відділу маркетингу FinX.

«Керувати корисними інструментами Google для бізнесу тепер легко можна з одного аккаунту, що робить контроль за процесами елементарно простим, економить багато часу, а також сприяє прискоренню відновленню інформації. Щоб керувати сервісом зі смартфона або з планшета, досить завантажити відповідну програму, щоб бути мобільними та оперативні. Дякуємо компанії Finx за довіру та готовність до співпраці» – коментує Марія Галицька, керівник департаменту хмарних рішень.

 

Меню