LOOQME була заснована у 2017 році однодумцями із Context Media, що вже мали на той час 20-річний досвід комплексного моніторингу ЗМІ.

LOOQME – охоплюючий сервіс для відстеження згадок про компанію або бренд на будь-яких інформаційних ресурсах – інтернеті, соціальних мережах, ТВ, радіо, пресі, джерелах інформаційних агентств та інших медіа. На основі отриманого аналізу можна легко зробити висновки про ефективність кампанії чи бренду в інформаційному просторі, розробляти стратегії просування та оптимізувати для досягнення більш якісних результатів.

LOOQME створили систему для компаній, які приділяють багато уваги своїй репутації у ЗМІ. Щоденно автоматично збирається в системі компанії новини з близько 75000 джерел, а це більше за 2 500 000 новин на тиждень. На основі цих робиться аналіз для того, щоб клієнти приймали більш свідомі управлінські рішення.

За допомогою LOOQME компанії заощаджують час і ефективніше використовують ресурси на PR.

LOOQME — стартап, але сервісом вже користується понад 200 клієнтів в Україні (в основному це великий бізнес з розряду McDonald’s, Lenovo і Київстар). Основою платформи є Django і Angular. В якості БД застосовані Mongodb і PostgreSQL. Так само активно використовується Solr, Celery, Flask.

Меню