«При виборі хмарних ресурсів для зберігання і роздачі зображень, ми зупинилися на Google Cloud Platform. Ця хмарна платформа також дозволяє нам працювати з різними інструментами, наприклад, Google maps. З ростом числа проектів і призначеної для користувача бази ростуть і витрати на GCP, тому ми раді були знайти партнера – офіційного дистриб’ютора в Україні », – зазначив СЕО компанії Денис Циганок.

Завдяки Wise IT працювати з хмарної платформою Google і сервісами GSuite стало ще простіше.

ЛУН – відомий сайт пошуку нерухомості. Компанія була заснована в 2008 році, а з 2014 працює на міжнародному ринку брендом Flatfy. ЛУН працює над інноваціями в сфері Real Estate в Україні та світі. Сьогодні над проектами ЛУН працює понад 100 осіб: 70 в київському офісі і 60 фахівців – віддалено. Щомісяця для пошуку житла сайтом ЛУН користуються 4 млн. чоловік лише в Україні. У міжнародного пошукача Flatfy відвідуваність ще плюс 2 мільйони користувачів в місяць. Кожен день ЛУН індексує більше 160 сайтів по нерухомості і обробляє 2,5 млн оголошень про продаж та оренду квартир. Завдяки алгоритмам, заснованим на роботі нейронних мереж, ЛУН розпізнає текст і зображення кожного оголошення, порівнює їх, групує однакові і відсіває шахрайську інформацію. Окремий великий продукт ЛУН Новобудови працює на первинному ринку нерухомості. Novostroyki.lun.ua – це найповніший каталог новобудов в Україні. Тут зібрана вся необхідна інформація про новобудови і забудовників країни: актуальні ціни, фотографії будівництва, планування квартир, останні оновлення в статусі будівництв. Окрема команда фахівців проекту постійно моніторить ринок і актуалізує перелік новобудов і інформацію про них. У світі він розвивається під брендом Flatfy Novostroyki.

Для роботи в різних країнах компанія користується корпоративними сервісами GSuite від Google. Високі темпи роботи, великі обсяги даних і потреба в необмежених обчислювальних ресурсах для розробки і тестування продуктів в ЛУН забезпечується завдяки використанню Google Cloud Platform.

«В результаті використання Google Cloud Platform компанія ЛУН значно скоротила витрати на управління своєю інфраструктурою, обслуговування серверів і настройку мереж. У співробітників з’явилася можливість c легкістю управляти сервісами за допомогою інтуїтивного інтерфейсу Google Cloud Platform. Також важливим фактором для ЛУН є високий рівень безпеки даних – в свою чергу компанія Google гарантує 99,9% безперебійності роботи свого рішення », – коментує Марія Галицька, керівник департаменту хмарних рішень компанії Wise IT.

Меню