1. Головна
  2. Клієнти
  3. Міністерство Оборони України

Міністерство Оборони України

Команда Wise IT встановили та розгорнули серверне та телекомуніційне обладнання та засоби бесперебійного живлення VMware на головному та резервному майданчиках МОУ.

Міністерство оборони України (МОУ) – це центральний орган виконавчої влади і військового управління, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України.

В 2018 році Міністерством Оборони України (МОУ) проводилася закупівля ліцензійного програмного забезпечення віртуалізації для головного та резервного майданчиків. За результатами торгів було прийнято рішення на користь компанії Wise IT та придбано рішення віртуалізації виробника ПЗ VMware.

Придбані ліцензії програмного забезпечення дали змогу вирішити наступні завдання:

VMware vSphere with Operations Management Enterprise Plus – віртуалізувати інфрастуктуру головного та резервного майданчика, чим забезпечили безперервну оптимізацію продуктивності, ефективне планування і контроль ресурсів і витрат, інтелектуальне усунення несправностей з урахуванням особливостей додатків, а також надало вбудований механізм забезпечення відповідності нормативним вимогам.

VMware Site Recovery Manager 8 Standard (25 VM Pack) – забезпечити безперервність роботи та аварійного відновлення ІТ-інфраструктури. За рахунок цього рішення МОУ досягли додаткової відмовостійкості своїх ЦОД. У разі аварії все навантаження або частина переноситься на резервний дата-центр без втрати даних для продовження подальшої роботи.

VMware vSAN 6 Standard  – розгорнути програмно-визначену систему зберігання даних, яка буде повністю інтегрована з VMware vSphere на рівні кластера. Це рішення надає віртуальний дисковий простір віртуальним серверам в інфраструктурі віртуалізації та значно спрощує з ним роботу. Воно просте в управлінні, легко масштабується, дозволяє економити кошти та не вимагає складних і дорогих окремих дискових сховищ або інших дорогих компонентів.

Також у рамках інших закупівель Міністерством Оборони України були придбані такі продукти VMware:

VMware vCenter Server для централізованої віртуалізації та спрощеного і ефективного управління з можливістю масштабування і розширюваність в гібридній хмарі (все з єдиної консолі). VMware vCenter Server – це сучасне ПЗ для управління серверами, яке надає централізовану платформу для контролю середовищ VMware vSphere. Крім того, воно забезпечує надійну автоматизацію і надання віртуальної інфраструктури в гібридній хмарі.

VMware vRealize Operations – сервіс для аналізу і оптимізації роботи віртуальних ЦОД МОУ. За допомогою цього сервісу МОУ максимально повно використовує весь потенціал віртуальної інфраструктури, оскільки всі дані зібрані в одному місці і представлені в зручному вигляді. Крім інформації про споживання ресурсів, в ньому також відображаються: підказки про те, як оптимізувати віртуальний ЦОД; попередження про проблеми; метрики використання ресурсів протягом певного проміжку часу та різні дашборди.

«Типовий апаратний сервер, встановлений для виконання певних функцій, у багатьох випадках, використовує всього 5-10% своїх можливостей. Віртуалізація ж, за рахунок розгортання на одному апаратному сервері кількох віртуальних, дозволяє оптимізувати ресурси процесора, пам’яті і дисків апаратних серверів та/або надати загальні ресурси для (фактично) безлічі віртуальних машин, ефективно і просто керувати та стежити за значно меншою кількістю апаратних серверів і в десятки разів швидше розгортати (відновлювати) на них віртуальні сервери (машини). Це скорочує витрати на електроенергію та охолодження, зменшує займане місце, кабельну інфраструктуру та адміністрування. Вбудовані механізми моніторингу, управління та аварійного відновлення дають змогу постійно слідкувати за станом інфраструктури та значно підвищують її відмовостійкість. Дякуємо МОУ за довіру та співпрацю.» – коментує Юрій Олійник, керівник проектів компанії Wise IT.

Меню