«G Suite – унікальне рішення, яке максимально задовольняє потреби наших бізнес користувачів, також знімає з ІТ служби питання відмовостійкості сервісу. При цьому G Suite справно працює, його доступність забезпечується компанією Google (гарантія безперебійності роботи рішення – 99,9%). У той же час рішення підвищило якість роботи ІТ департаменту – прискорився зворотний зв’язок по різним завданням, які надає сервіс», – зазначив ІТ директор компанії Валерій Ясиновський.

Команда Wise IT допомогла компанії MULTIPLEX перевести свої поштові сервіси в хмару Google, а також підвищити ефективність корпоративних комунікацій за допомогою рішення G Suite.

Компанія MULTIPLEX – всеукраїнська мережа багатозальних кінотеатрів, заснована в 2003 році. C 2009-го року MULTIPLEX зайняв лідуючу позицію на кінотеатральному ринку України. Компанія є найбільшою мережею в Україні за регіональним покриттям та кількостю відвідувачів на рік. На сьогоднішній день мережа MULTIPLEX включає в себе 24 кінотеатрів чи 128 екранів в 16 найбільших містах України. Щодня в кінотеатрах мережі MULTIPLEX транслюється 750 сеансів, а зали приймають 25 000 кіноглядачів кожен день. Штат компанії налічує більше 1000 чоловік, в 16 містах України. Тому перед компанією досить гостро стало питання безперебійних корпоративних комунікацій між співробітниками з різних міст. Також ІТ департаменту була поставлена ​​задача забезпечити можливість зберігати і обмінюватися між представництвами великими обсягами інформації, в тому числі відео контентом і елементами для рекламного продакшена мережі кінотеатрів.

Електронна пошта – найважливіший інструмент комунікацій між співробітниками. До міграції на G Suite, компанія MULTIPLEX використовувала поштовий сервіс Yandex. Необхідність заміни поштової системи назріла у зв’язку із закінченням комерційної діяльності Yandex на території України, а також в зв’язку з нестачею обсягу сховищ даних і відсутності можливості ефективної комунікаційної роботи між регіональними представництвами.

Щоб вибрати заміну старій системі, ІТ фахівці MULTIPLEX провели дослідження ринку. Розглядалися різні поштові та комунікаційні рішення, в першу чергу хмарні. Найбільш підходящим для компанії було визнано рішення G Suite, що повністю відповідає вимогам з точки зору функціоналу сервісів і відмовостійкості.

Більшість співробітників працює в першу чергу з корпоративною поштою. Найважливішими поліпшеннями в цій області комунікацій стали великий розмір поштових скриньок і мобільний доступ. Також співробітниками компанії виявився затребуваним такий функціонал G Suite, як доступні всім учасникам загальні календарі і списки завдань онлайн, в мобільному режимі.

У географічно розподілених підрозділів при появі такого інструменту, як Google Meet (сервіс відео-та конференц), з’явився новий формат комунікації. Співробітники нерідко використовують Google Meet з мобільних пристроїв, зазвичай для проведення оперативних нарад в разі, коли необхідно швидко отримати консультацію або коментар у фахівця або виконавця. Також, за допомогою сервісу Google співробітники компанії можуть обмінюватися великими обсягами інформації та масштабними файлами.

«Команда наших фахівців, проаналізувавши потреби замовника, допомогла співробітникам MULTIPLEX вивчити і ознайомитися з повним спектром функціоналу сервісу G Suite. Колектив MULTIPLEX відрізняється своїм прагненням до інновацій та розвитку бізнес навичок своїх співробітників. Ми впевнені, що у команди MULTIPLEX буде можливість оцінити всі переваги сервісів Google» – коментує Марія Галицька, керівник відділу хмарних рішень компанії Wise IT.

Меню