«При виборі хмарних ресурсів ми зупинилися на Google Cloud Platform. Ця платформа допомогла нам синхронізувати роботу різних існуючих в компанії інструментів, надала нам можливість автоматичного масштабування системи, високу доступність і стійкість до зовнішніх чинників, realtime-моніторинг всієї інфраструктури і гнучке налаштування повідомлень за ключовими параметрами життєздатності системи, висококонкурентне асинхронне виконання завдань системою, гнучку клієнторієнтовану бізнес-логіку, готовність до швидкої інтеграції з сховищами BigData і системами Machine Learning », – зазначив директор департаменту з розвитку цифрових технологій компанії «Нова Пошта» Артем Волхонський.

Українська компанія «Нова Пошта» забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб і бізнесу не тільки на території України, а й по всьому світу. Мережа «Нова пошта» складається з більш 6000 відділень. У 2020 році компанія доставила по Україні більш 250 млн відправлень і стала безумовним лідером на ринку комерційної доставки та електронної комерції України.

Щоб досягти цифрової трансформації з використанням сучасних технологій для підвищення продуктивності і цінності компанії, а також щоб надати клієнтам можливість легкого доступу до послуг на основі повного самообслуговування, «Нова Пошта» створює нову платформу на основі Google Cloud Platform (GCP). Нова платформа – це сукупність усіх digital-сервісів компанії, спрямованих на надання послуг і допомоги клієнтам, яка включає в себе клієнтські і кур’єрські мобільні додатки, веб-платформу, бізнес-кабінет, NPShopping і ін.

Для створення цієї платформи була обрана Google Cloud Platform, використання якої має переваги по ряду причин:

  • оптимальний набір інструментів для швидкої розробки мікросервісной і BigData інфраструктури;
  • найкраща на сьогоднішній день інтеграція Kubernetes і підтримка актуальної версії;
  • оптимальне співвідношення ціна-якість для наявного технологічного стеку;
  • Native інтеграція зі стеком FireBase і Google Analytics.

«Ми в компанії Wise IT завжди прагнемо надавати нашим клієнтам тільки найкращі та найсучасніші технології. Cloud-сервіси від компанії Google займають провідні місця у багатьох напрямках, зокрема в сфері розробки мобільних додатків і веб-платформ. Для компанії, що займає лідируючу позицію на ринку транспортно-логістичних послуг України, важливо використовувати тільки платформи з найвищою продуктивністю, так як вимоги до якості обслуговування клієнтів ростуть з кожним днем. » – прокоментувала Марія Галицька, керівник відділу хмарних рішень .


 

Меню