Команда Wise IT допомогла Prozorro.Sale оцінити весь ефективний функціонал GSuite Enterprise.

Говорячи про те, чому була обрана підписка рівню Enterprise, Григорій Легенченко, начальник відділу інформаційних технологій та телекомунікацій, відповідає: «Співробітники ДП активно залучені в процеси нормотворчості України, ми працюємо з величезною кількістю документів і їх версій. Тому необмежений обсяг зберігання документів з наскрізним контекстним пошуком, що не вимагає додаткового налаштування, є визначальним фактором ефективності нашої роботи. Приємним моментом було те, що для нашого проекту ми отримали спеціальні умови для 24-місячної підписки і висловлюємо подяку компанії Wise IT за комплексну підтримку в будь-якому питанні».

Prozorro.Sale – електронна торговельна система (ЕТС), створена з ініціативи Міністерства економрозвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, НБУ і українських електронних майданчиків.

Головна мета створення ЕТС – прозорий, швидкий і ефективний процес продажу, а також передачі в оренду активів державної та комунальної власності з високим рівнем громадського контролю та запобіганню корупції.

У листопаді 2016 р. проект Prozorro.Sale почав роботу із співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та за півроку заробив перший мільярд.

У квітні 2018 Міністерство економрозвитку і торгівлі України зареєструвало державне підприємство «Prozorro.Продажі», яке адмініструє електронну торгову систему з продажу і передачі в оренду державного та комунального майна, а також служить центральною базою даних для електронних торгів.

З огляду на прогресивне зростання, разом з фахівцями Wise IT були прораховані зростаючі потреби Prozorro.Sale в необхідних сервісах і прийняте рішення про перехід на підписку найвищого рівня, а саме – GSuite Enterprise.

Окрім безлімітного централізованого сховища файлів Google Drive, з можливістю синхронної роботи співробітників з електронними документами, Google Сейфа (Vault) для зберігання, архівування та пошуку даних, функціонал рівня Entrprise дозволяє будувати звіти про дії користувачів і аналізувати журнали Gmail в BiqQuery. За допомогою Cloud Search здійснюється ефективний пошук в сервісах GSuite.

Меню