«При виборі хмарних ресурсів для роботи ми зупинилися на Google Cloud Platform. Ця хмарна платформа дає можливість працювати з різними інструментами з пакету Google. Ми також значно скоротили витрати на управління своєю інфраструктурою, обслуговування серверів і настройку мереж. Ми раді, що в Україні є офіційний партнер Google, до якого завжди можна звернутися і вирішити поставлені завдання», – зазначив Олександр Марченко, CTO, rabota.ua.

Сайт rabota.ua був створений групою програмістів в 2000-му році, ставши першим онлайн-ресурсом з пошуку роботи в Україні.

У 2006 році rabota.ua стає ексклюзивним партнером міжнародної рекрутингової мережі The Network, представленої в більш ніж ста країнах, а також стратегічним партнером польської групи компаній Grupa Pracuj Ltd, що стала інвестором проекту.

Щодня на rabota.ua розміщується понад 100 000 актуальних вакансій і кожен місяць нову роботу знаходять 5 млн. українців.

Разом з командою Wise IT rabota.ua перейшла на хмарну платформу Google Cloud Platform і успішно розвиває на ній свою інфраструктуру.

Сучасні потреби бізнесу диктують свої умови: компаніям потрібні ефективні інструменти для пошуку нових співробітників. За допомогою rabota.ua локальні і міжнародні компанії знаходять фахівців на українському ринку. При цьому дуже важливу роль грає безперебійність і безпека даних.

При високих темпах роботи, великих обсягах даних і потреби в необмежених обчислювальних ресурсах було прийнято рішення про використання Google Cloud Platform, яка дає можливість c легкістю управляти сервісами за допомогою інтуїтивного інтерфейсу і має високий рівень безпеки даних – компанія Google гарантує 99,9% безперебійності роботи свого рішення.

«Статус партнера Google рівня прем’єр дає нашим клієнтам можливість локально вирішити поставлені завдання і отримати вигідніші пропозиції», – коментує Марія Галицька, керівник департаменту хмарних рішень компанії Wise IT.

Меню