«Система запиту відсутності на робочому місці значно спростила процес узгодження відпусток і відгулів. Також відслідковується кількість часу, коли і який співробітник відсутній на робочому місці і хто може тимчасово прийняти на себе його обов’язки. Зараз ми допрацьовуємо процес і додаємо в ланцюжок одержувачів співробітників, які повинні схвалити або бути проінформовані про відсутність колеги на робочому місці. Але вже зараз можемо відзначити зручність такого рішення, яке значно заощаджує наш час», – зазначив Олександр Омелянюк, IT Manager «Сона-Фарм».

Фахівці Wise IT розробили для компан ії «Сона-Фарм» систему узгодження відпусток і відгулів.

«Сона-Фарм» – міжнародна компанія, заснована в 2004 році, яка займає провідну позицію на ринку України і є надійним партнером світового лідера фармацевтики – німецької компанії Меrсk. Компанія забезпечує потреби сучасної медицини і активно розвиває продаж препаратів в таких напрямках, як репродуктологія, онкологія, неврологія і ендокринологія.

З 2009 року «Сона-Фарм» почала працювати в Казахстані і Молдові, а в 2017 році збільшила свою присутність на ринку СНД і додала в зону своєї відповідальності Білорусь, Грузію, Вірменію і Узбекистан. В даний час ведеться робота по виходу на ринок Монголії та інших країн Центральної Азії.

Компанія «Сона-Фарм» об’єднує спільною метою медиків, фармацевтів, маркетологів і фінансистів, які працюють не тільки в різних відділах, але і в різних країнах. Потрібна була єдина система оптимізації відпусток і відгулів для співробітників, яка спрощує процедуру узгодження і координації відсутності співробітника на робочому місці.

Була розроблена система узгодження необхідності відсутності на робочому місці. Підтвердження запиту відбувається на декількох рівнях, так як на час відсутності співробітника повинен бути заміщеним. Так само була необхідність відстежувати кількість позаробочого часу. Так як система вимагала безперебійності обміну інформацією і швидкого доступу до даних в будь-який час, для розробки системи було використано два додатки зі складу GSuite, а саме Google Forms і Google Sheets. Для з’єднання між двома додатками була використана мова програмування Apps Script.

Меню