«Впровадження G Suite – це логічний крок у формуванні єдиної IT-інфраструктури всіх підрозділів компанії. Сподіваємося, що наша співпраця в цьому напрямку продовжиться, і ми, в свою чергу, будемо докладати максимальних зусиль для реалізації всіх необхідних завдань замовника», – коментує Марія Галицька, керівник відділу хмарних рішень компанії Wise IT.

Компанія TUI Ukraine є одним з найбільших туроператорів України. З 1997 року компанія працювала під брендом «Вояж-Київ», а в 2009 році увійшла до складу TUI Travel – одного з лідерів світового туристичного ринку з 40-річним досвідом роботи.

TUI Ukraine активно розвиває франчайзингову мережу «TUI Турагентство», що налічує понад 250 офісів по всій території України. Крім того, туроператор співпрацює з більш ніж чотирма тисячами незалежних туристичних агентств України.

З метою оптимізації витрат всі підрозділи компанії були переведені на єдину IТ-інфраструктуру, побудовану на хмарних сервісах G Suite, що дозволяє здійснювати гнучке нарощування потужностей без покупки додаткового устаткування і програмного забезпечення, збільшувати кількість користувачів без додаткових витрат на підтримку.

Поштовий сервіс компанії був переведений на корпоративну версію Gmail, що дозволило збільшити обсяг кожної поштової скриньки, розміщеного на домені компанії, до 30 ГБ. Також, з’явилася можливість не тільки зберігання, а й спільного редагування файлів і документів співробітниками компанії, планування заходів та зустрічей в багатокористувацьких календарях з повідомленнями про найближчі зустрічі (в тому числі, за допомогою смс). Швидкий і безпечний доступ до файлів і електронної пошти можливий з будь-якого пристрою і з будь-якої точки світу.

У G Suite є й інші корисні для компанії можливості: корпоративний чат і відеконференцзв’язок (Google Meet), з чиєю допомогою можна організовувати і проводити онлайн збори і навчання для співробітників компанії.

Завдяки використанню Google Sites, співробітники відділу маркетингу можуть самостійно створювати внутрішні сайти або промо-сторінки під спеціальні проекти.

Меню