Програмне забезпечення Adobe представлено широким спектром рішень, популярних у мільйонів фахівців в різних галузях. Більше 90% професійних дизайнерів користуються в своїй повсякденній роботі Adobe Photoshop, настільним редактором растрових зображень. У свою чергу векторний редактор Adobe Illustrator, а також програма верстки Adobe InDesign доповнюють інструментарії дизайнерів і фахівців підготовки до друку.

На понад 90% комп’ютерів по всьому світу встановлені такі безкоштовні додатки, як FlashPlayer та Adobe Reader. Одним з найважливіших досягнень вендора є розробка мови опису сторінок PostScript. Він застосовується в багатьох настільних видавничих системах, а також у створенні кроссплатформенного формату для електронних документів – PDF (Portable Document Format). Даний тип документів визнаний відкритим стандартом ISO 32000. Максимальний функціонал для роботи з документами і формами PDF пропонує версія Adobe Acrobat Professional. Аналогів багатьом продуктам Adobe Systems не існує.

З 2013 року українські користувачі можуть ставати передплатниками Adobe Creative Cloud. Adobe Creative Cloud for Teams – це нова модель постачання креативних продуктів Adobe, при якій користувач сплачує річну ліцензію і отримує або окремі програми, або повний набір інструментів для локального встановлення з правом на поновлення. Крім того, замовнику Adobe Creative Cloud for Teams надається широкий спектр додаткових хмарних сервісів від Adobe, які спрощують спільну роботу над творчими проектами та допомагають публікувати їх для доступу з різних пристроїв.

У поширенні періодичних електронних видань на планшетні пристрої користувачам допоможе рішення Digital Publishing Suite, яке дозволяє створити єдиний кіоск для монетизації оновлюваних публікацій. Спеціалізована система Adobe Connect націлена на організацію дистанційного корпоративного навчання або відеозустрічей в режимі онлайн.

Меню