Arcserve – провідний виробник програмного забезпечення для захисту і відновлення даних, яке дозволяє організаціям бути впевненими в тому, що їх дані і додатки можуть бути відновлені в будь-який момент, коли це буде потрібно. Заснована в 1990 році, компанія Arcserve надає досконале рішення для фізичних і віртуальних систем, локальних або хмарних, забезпечуючи його неперевершеною підтримкою і експертизою. Нова єдина архітектура Arcserve Unified Data Protection (UDP) підтримує широкий набір високоефективних інтегрованих функцій, керованих за допомогою простої веб-консолі. Штаб-квартира Arcserve розташована в Міннеаполісі, штат Міннесота, США. Офіси компанії розташовані по всьому світу.

Arcserve Backup

CA ARCserve Backup – це не просто рішення для резервного копіювання. Воно забезпечує організаціям надійний захист даних і централізоване управління. Скоротіть обсяг сховища резервних копій і заощаджуйте дорогоцінний час завдяки єдиному продукту, який пропонує функції дедуплікаціі даних, інтегрованої підтримки хмарних сховищ, поелементного відновлення таких додатків, як Active Directory®, Microsoft ® Exchange і Microsoft Sharepoint ®, візуалізацію інфраструктури та архівування як на фізичних, так і на віртуальних серверах – і все це в одному пакеті.

Arcserve UDP

CA ARCserve UDP заснована на уніфікованій архітектурі нового покоління, призначена для роботи як у фізичному, так і у віртуальному середовищі. Вона відрізняється від інших систем захисту даних надширокими можливостями, простотою у використанні і наявністю функції перевірки відновлення (Assured Recovery ™).

Arcserve Replication

Рішення CA ARCserve Replication (раніше – CA XOsoft ™ Replication) забезпечує безперервну реплікацію, реплікацію за розкладом або за запитом, допомагаючи збалансувати завантаження мережі і досягти необхідного рівня захисту даних. Функція Data Rewind дозволяє швидко відновити дані після випадкової або навмисної втрати або пошкодження, а також в разі краху сховища через антропогенний чинник або стихійне лихо.

Arcserve High Availability

З новим рішенням Arcserve High Availability ви отримуєте надійний захист в будь-якій ситуації. Воно дозволяє виконувати угоди про рівень обслуговування, для яких недостатньо тільки одного резервного копіювання та відновлення. Arcserve High Availability забезпечує доступність системи, додатків і даних, підтримує Windows®, Linux® і UNIX® на фізичних і віртуальних серверах і доповнить будь-якие наявне рішення резервного копіювання. Рішення можна розгортати як безпосередньо на місці, так і в віддаленому офісі і навіть в хмарі.

Меню