Asana – продукт американської компанії (Сан-Франциско, Каліфорнія), що дозволяє управляти проектами будь-яких розмірів в командах. Проект був заснований в 2008 році співзасновником Facebook Дастіном Московіцем і інженером Джастіном Розенштейном. До цього Дастін і Джастін працювали над підвищенням продуктивності співробітників в компанії Facebook.

Asana є SaaS-додатком для невеликих компаній і індивідуального використання, що володіє всім необхідним набором можливостей для успішного ведення невеликих проектів. Основний акцент творці сервісу роблять на тому, що тепер керувати проектами можливо і без використання електронної пошти. Продукт прекрасно інтегрується з різними сервісами, такими як Microsoft Office 365, Google GSuite, Jira, Salesforce та іншими інструментами спільної роботи.
Серед значущих клієнтів Asana такі компанії як Airbnb, Dropbox, Disqus, Foursquare, Pinterest, Stripe, Aimia, General Electric, Lets Rent і Uber, Playrix.

Концепція роботи з додатком Asana проста і нагадує більшість систем подібного призначення. Кожна команда може створити для себе зручний робочий простір (workspace). Кожен робочий простір може включати в себе безліч проектів, а кожен проект, в свою чергу, безліч завдань. Користувачі, що мають на те повноваження, можуть доповнювати завдання, додавати коментарі і теги, прикріплювати до задачі файли. Також Asana дає користувачам можливість підписатися на цікаві для його завдання. У разі зміни або закриття такого завдання всі передплатники миттєво отримають відповідне повідомлення.

У квітні 2012 р, Asana представила публічний API для сторонніх розробників. У Asana з’явилася можливість інтегруватися з широко поширеними інструментами підвищення продуктивності, такими як Dropbox, Evernote, Google Диск, Harvest, Instagantt, Zendesk, DigiSpoke і багатьма іншими.

У травні 2013 р Asana запустила розділ Організації (Organizations), що дозволило компанії стати ближче до великих корпоративних замовників. “Організації” додали в Asana можливість командного онлайн-перегляду та редагування завдань, автоматичне включення нових співробітників до складу команд, а також широкі адміністративні повноваження, призначені для розмежування прав співробітників.

У січні 2015 р Asana випустила мобільний додаток для платформи Android.

Меню