Corel – канадська компанія, виробник програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Оттаві.

Компанія була заснована Майклом Коуплендом (англ. Michael Cowpland) в 1985 році в якості дослідницької лабораторії (Corel – звукова абревіатура англ. Cowpland research laboratory – дослідна лабораторія Коупленда). В ході технологічного буму 1990-х рр. компанія домоглася великого успіху з продуктом CorelDRAW, і на якийсь час навіть стала найбільшим розробником ПЗ в Канаді. Сьогодні Corel є однією з провідних світових компаній в галузі програмного забезпечення. У компанії більше 100 мільйонів активних користувачів в більш ніж 75 країнах.

Продукти компанії:
Corel AfterShot Pro – утиліта для професійної обробки і управління фотографіями.

CorelDRAW Graphics Suite – набір потужних графічних програм, що включає професійний редактор векторної графіки CorelDRAW, редактор растрових зображень Corel PHOTO-PAINT, програму створення векторної анімації CorelR.AVE, окрему утиліту для трасування растрових зображень в векторному CorelTRACE, утиліту захоплення екрану CorelCAPTURE, утиліту спільної роботи з файлами зображень CorelCONNECT, ліцензований менеджер шрифтів Bitstream Font Navigator.

Corel Paint Shop Pro – недорогий графічний редактор для роботи з цифровими фотографіями.

Corel Painter – програма Corel Painter – це потужне програмне забезпечення для малювання і оформлення, в якому доступні інструменти Natural-Media®, що представляють собою унікальні цифрові пензлі, матеріали і текстури для художнього оформлення, що імітують зовнішній вигляд і враження, створювані їхніми реальними прототипами.

Corel Painter Essentials – полегшена версія Painter, що надається в основному з графічними планшетами Wacom.

Corel WordPerfect Office – набір офісних додатків аналогічних Word, Excel, PowerPoint виробництва компанії Майкрософт. Відрізняється підтримкою відкритих стандартів, сумісністю з Microsoft Office, низькою ціною і високою якістю.

Corel R.A.V.E. – Real Animated Vector Effects, програма для векторної анімації, подібно Macromedia Flash, випускався в складі Corel DRAW Graphics Suite до версії X3.

Corel Designer Technical Suite – це повнофункціональний пакет програм для технічної графіки. Він є одним з найбільш привабливих пропозицій в цій галузі на сьогоднішній день.

Corel Ventura – настільна видавнича система.

Corel VideoStudio Pro – потужний відеоредактор, призначений для професійної обробки відеофайлів.

Corel KnockOut

XMetaL – редактор XML.

Corel Linux – дистрибутив Linux, заснований на Debian Linux.

Quattro Pro – електронна таблиця, що входить до складу WordPerfect Office.

Paradox – реляційна база даних, що входить до складу WordPrefect Office.

WinDVD – відео / аудіоплеєр для Microsoft Windows.

WinZip – програма для архівації та шифрування файлів.

Меню