Компанія ESET є новатором в області розробки провідного антивірусного програмного забезпечення.

На сьогоднішній день мета компанії ESET полягає в забезпеченні можливості насолоджуватися сучасними технологіями.

Сьогодні рішення ESET в області безпеки дозволяють користуватися перевагами цифрового світу корпоративним і домашнім користувачам в більш ніж 200 країнах, в тому числі і в Україні (ексклюзивний дистриб’ютор – «ADEON SK, s.r.o.»).

Першим продуктом компанії ESET була антивірусна програма NOD для комп’ютерів під управлінням MS-DOS. У 1998 році була випущена NOD32 1.0 для Microsoft Windows.

NOD32 Antivirus та Smart Security підтримують Windows 2000, XP, Server 2003, Vista, Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 і Windows 10. Підтримуються також 64-бітові (x86-64) версії цих операційних систем. На додаток до Windows підтримуються також операційні системи BSD, Linux, Mac OS X, Novell NetWare і Sun Solaris, мобільні версії Windows, а також платформи Symbian OS і Android. На додаток до Malware Protection забезпечується антиспам-фільтрація повідомлень SMS.

Сьогодні рішення ESET в області безпеки дозволяють користуватися перевагами цифрового світу корпоративним і домашнім користувачам в більш ніж 200 країнах, в тому числі і в Україні.

Меню