1. Головна
 2. Новини
 3. Atos і VMware об’єднують зусилля, щоб допомогти організаціям і галузям простіше отримувати цінність із даних

Atos і VMware об’єднують зусилля, щоб допомогти організаціям і галузям простіше отримувати цінність із даних

0

Компанії розширюють партнерські відносини, щоб допомогти задовольнити потреби клієнтів щодо суверенітету та сумісності даних , а також узгодити з принципами Gaia-X

ПАРИЖ, Франція та ПАЛО-АЛЬТО, Каліфорнія, США (4 травня 2022 р.) – Atos і VMware, Inc. (NYSE: VMW) оголосили про продовження стратегічного партнерства компаній , працюючи над наданням інтегрованого набору можливостей, які допомагають швидко до розвитку «Просторів даних». Простір даних — це платформи, які забезпечують більший обмін, співпрацю та монетизацію даних між організаціями або галузями, незалежно від базової інфраструктури, водночас забезпечуючи суверенітет і сумісність даних.

Завдяки спільній роботі VMware і Atos у сфері розробки Data Space компанії планують надати інтегрований набір можливостей, які допоможуть використовувати дані та галузеві додатки більш стратегічно для розвитку національної та регіональної цифрової економіки. Розширена співпраця надасть можливості, узгоджені з архітектурою Gaia-X , і слугуватиме ключовим фактором і прискорювачем ініціативи Gaia-X, яка прагне прискорити обмін даними через нові цифрові платформи, які відповідають загальним правилам.

Atos і VMware планують об’єднати можливості VMware для модернізації мультихмар і додатків із хмарою Atos, а також досвід кібербезпеки та інтеграцію технологій від Atos. Ці можливості призначені для того, щоб надати підприємствам і галузям основні будівельні блоки для швидкого проектування, розробки, розгортання, кращого захисту та керування просторами даних, які відповідають вимогам юрисдикційного керування даними. Організації також можуть використовувати й монетизувати наявні дані для створення машинного навчання та служб штучного інтелекту, а також увімкнути нові галузеві послуги для:

 • Охорона здоров’я та науки про життя: сприяння об’єднанню та обміну даними про здоров’я для прискорення досліджень і клінічних випробувань.
 • Фінансові послуги: розвиток міжкомпанійних та транскордонних послуг та екосистем співпраці, наприклад, за допомогою платформи сталого фінансування для відповідності вимогам екологічних, соціальних та врядових (ESG).
 • Комунальні послуги: оптимізація електричних мереж для зарядки електромобілів.

«Завдяки повному набору можливостей простору даних від VMware та Atos організації отримають доступ до життєздатного та швидкого способу більш безпечного обміну даними, керування ними та монетизації. Сьогодні світ багатохмарний. Відповідно до принципів Gaia-X, набір можливостей буде розроблено для забезпечення взаємодії, зворотності та безпеки, необхідних європейським підприємствам і галузям, щоб створювати цінність із даних і швидше розвивати свої цифрові амбіції».

Лоран Аллард, керівник відділу Sovereign Cloud EMEA, VMware

«VMware і Atos є довгостроковими партнерами і поділяють зобов’язання допомагати організаціям отримувати користь від даних. Підтримуючи прискорення розвитку Data Space та суверенітету даних за допомогою можливостей VMware та Atos, ми сподіваємося надати клієнтам інструменти для підвищення цінності не лише з власних даних, але й із об’єднаних даних, у співпраці з партнерами та колегами. Організації можуть трансформувати наявні дані в нові послуги, які, наприклад, можуть допомогти фермерам краще прогнозувати погоду, або організаціям охорони здоров’я покращити умови життя літніх людей за допомогою автоматизованого управління енергією». 

Фредерік Малікі, технічний директор Atos з Південної Європи
Очікується, що можливості, надані VMware і Atos, включатимуть:
 • VMware Tanzu Data Services – щоб забезпечити швидку, масштабовану розробку та розгортання сучасних додатків у просторі даних між командами та хмарами, трансформуючи спосіб створення, запуску та керування додатками підприємствами на Kubernetes. Tanzu Data Services — це набір основних послуг, які є частиною ширшої пропозиції VMware Tanzu.
 • VMware Cloud Foundation– для з’єднання Data Space з хмарною інфраструктурою, включаючи платформи зберігання даних, і для використання вже існуючих даних.
 • VMware Versatile Data Kit – зменшити «незаплановану роботу» за допомогою пакета Data SDK, який включає будівельні блоки для створення додатків даних з мінімальними зусиллями та структуру плагінів для розширення або перевірки будь-якої частини програми даних; і Control Service Server, який дозволяє користувачам керувати завданнями даних шляхом створення, пакування, встановлення, відстеження залежностей та підтримки версій.
 • Хмарні можливості Atos – для підтримки переходу до цифрового бізнесу.
 • Можливості Atos Edgeі Bare Metal як-сервіс – для полегшення випадків використання та забезпеченняконтинууму від межі до хмари .
 • Продукти та послуги Atos Cybersecurity  – для підтримки конфіденційності, цілісності та доступності даних.
 • Atos Digital Hub – для створення спільних та прозорих спеціально розроблених платформ, які забезпечують і організують ланцюжки створення вартості в розширених екосистемах, керованих даними.

Ці можливості будуть підтримуватися оборотністю, сумісністю та портативністю, які надають хмарні партнери VMware. Завдяки тому, що дані розміщуються на загальній однорангові фреймворку для забезпечення сумісності архітектури між постачальниками хмар, організації можуть розміщувати свої дані будь-якому з постачальників хмарних послуг, які беруть участь, щоб у повній мірі скористатися перевагами послуг, які вони пропонують, зберігаючи при цьому можливість переміщення. додатків або об’єднати дані на інших платформах хмарних постачальників за потреби.

Про Atos

Atos є світовим лідером у цифровій трансформації зі 111 000 співробітників і річним доходом бл. 11 мільярдів євро. Номер один у Європі в галузі кібербезпеки, хмари та високопродуктивних обчислень, Група надає індивідуальні комплексні рішення для всіх галузей у 71 країні. Піонер у сфері послуг і продуктів з декарбонізації, Atos прагне до безпечного та декарбонізованого цифрового для своїх клієнтів. Atos є SE (Societas Europaea), зареєстрованим на Euronext Paris і включеним до індексів CAC 40 ESG і Next 20. Мета Atos полягає в тому, щоб допомогти розробити майбутнє інформаційного простору. Його досвід та послуги підтримують розвиток знань, освіти та досліджень у мультикультурному підході та сприяють розвитку науково-технічної досконалості. У всьому світі Група дає змогу своїм клієнтам, співробітникам і членам суспільства жити, працювати та розвиватися стабільно, у безпечному та захищеному інформаційному просторі.

Про VMware

VMware є провідним постачальником мультихмарних послуг для всіх програм, що забезпечує цифрові інновації з корпоративним контролем. Будучи надійною основою для прискорення інновацій, програмне забезпечення VMware надає підприємствам гнучкість і вибір, які їм необхідні для створення майбутнього. Зі штаб-квартирою в Пало-Альто, Каліфорнія, VMware прагне побудувати краще майбутнє за допомогою Порядку денного компанії до 2030 року. 

Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Звертайтесь до вашого аккаунт-менеджера або за контактами: VMware@wiseit.com.ua або заповніть форму зворотнього зв’язку.

Предыдущая новость
3 способи для прискорення впровадження AI/ML у державному секторі
Следующая новость
Bayer використовує інтелектуальне рішення для моніторингу шкідників та знижує на 94% витрати на архітектуру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню