1. Головна
  2. Новини
  3. C2C – нова незалежна спільнота для допомоги, навчання та зв’язку між клієнтами Google Cloud

C2C – нова незалежна спільнота для допомоги, навчання та зв’язку між клієнтами Google Cloud

0

Google Cloud запустив нову, незалежну спільну платформу для клієнтів, C2C (Customer to Community). C2C – це платформа, що об’єднає ІТ-менеджерів, розробників та інших хмарних професіоналів від клієнтів Google Cloud по всьому світу. Створюючи спільноту, де клієнти можуть вчитися, підключатися та ділитися знаннями, можливо використовувати колективну силу для створення ще кращого хмарного середовища для задоволення потреб клієнтів.


Клієнти, які приєднаються до C2C, отримають ексклюзивні мережеві можливості, а також доступ до екосистеми Google Cloud із такими перевагами, як:

  • Можливості встановлювати зв’язки та вчитися у інших клієнтів, включаючи обмін знаннями та найкращими практиками за допомогою віртуальних та особистих подій;
  • Розширений доступ до експертів та змісту Google Cloud, таких як форуми знань, довідкові матеріали та методології;
  • Ранній та ексклюзивний доступ до дорожніх карт продуктів Google Cloud із можливостями надати зворотний зв’язок та виступити в ролі консультантів із питань клієнтів.

Ми запрошуємо всіх клієнтів в Україні приєднатися до C2C, і з нетерпінням чекаємо розширення спільноти у найближчіий час. Тож натисніть тут, щоб приєднатися до нас сьогодні і разом визначати майбутнє хмарних технологій.

Сила обміну знаннями та спільності сприяє натхненню наших користувачів у період безпрецедентної глобальної пандемії. Клієнти задають важливі питання, налагоджують партнерські стосунки та створюють реальні рішення найскладніших проблем сьогодення, використовуючи потужності хмари та один одного. Це надихає. Досвід показіє, що за підтримки та надання спільного доступу до інформації, не існує обмежень у досягненнях.

Предыдущая новость
Весняний QUIZ із Cisco Meraki
Следующая новость
ASUS ExpertBook B9 – оновлена версія найлегшого у світі бізнес-ноутбука доступна в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню