1. Головна
  2. Новини
  3. BrabantZorg трансформує обслуговування пацієнтів разом з Google Workspace і Adapta

BrabantZorg трансформує обслуговування пацієнтів разом з Google Workspace і Adapta

0

BrabantZorg, на південному сході Нідерландів, надає медичні послуги літнім людям і пацієнтам, які відновлюються після операції, з близько 6 000 співробітників, 3 500 волонтерів і близько 10 000 клієнтів і пацієнтів у будинках для престарілих і в закладах короткострокового догляду. Коли наприкінці 2020 року настав час переоцінити свою інфраструктуру та інструменти для співпраці, щоб забезпечити їхню місію, вони зрозуміли, що їхнє середовище Microsoft 365 ускладнює надання командам медичних послуг світового класу. 

Наприклад, процес відкриття електронних медичних карт пацієнтів (EHR) зайняв занадто багато часу, а керування ідентифікацією та доступом (IAM) покладалося на єдину автентифікацію, залишаючи важливі дані вразливими. Тим часом ключові рішення зупинялися в пунктах надання допомоги та на рівні департаментів через відсутність належних процесів співпраці. BrabantZorg вирішив, що їм потрібно змінити свій технологічний підхід. 

Випробовуємо Google Workspace

Щоб забезпечити найкращу медичну допомогу своїм пацієнтам, BrabantZorg потрібно було надати своїм командам швидший та безпечніший доступ до записів пацієнтів та покращити технічну підтримку, щоб вони могли працювати автономно. Це означало пошук інтегрованого хмарного рішення, яке замінить Microsoft 365. Вимоги включали швидшу та доступнішу веб-спільну роботу, багатофакторну автентифікацію (MFA) і можливість оптимізації різнорідних процесів. 

Це привело їх до Adapta, партнера Google, і до Google Workspace як рішення для співпраці. Adapta запропонувала шестимісячне підтвердження концепції, використовуючи 10% робочої сили BrabantZorg, включаючи учасників, які представляють широкий набір команд, включаючи всіх, від медичних працівників до адміністративних помічників і керівників.

Під час пілотного випробування старе рішення для керування доступом до ідентифікаційних даних було замінено на багатофакторну аутентифікацію Google, а Adapta допомогла інтегрувати нові системи виставлення рахунків, кадрів та електронних медичних карт. Учасники пілоту отримали комп’ютери Chromebook з Chrome Enterprise та Google Workspace. Навіть коли COVID-19 змінив спосіб роботи співробітників, Adapta і BrabantZorg продовжили пілот, швидко інтегрувавши Google Meet як для електронного навчання, так і для взаємодії між пацієнтом і опікуном.

Перетворення успішного пілота на повну міграцію

Наприкінці пілотного етапу учасники мали змогу приймати більш обґрунтовані рішення на основі спрощених інтегрованих процесів завдяки Google Workspace. Вони могли швидше отримувати доступ до медичних карт і співпрацювати в реальному часі через Google Chat і Meet, допомагаючи їм приймати ключові рішення, які сприяли кращим результатам пацієнтів.

«Близько 90% співробітників сказали нам, що не хочуть повертатися до старої системи. Завдяки цьому було досить легко прийняти рішення про впровадження середовища Google для всієї організації», – сказав Арно Будевейнс, менеджер з підтримки та консультацій (ІКТ, харчування та об’єкти) BrabantZorg.

Спираючись на цей імпульс, BrabantZorg поставив наступну важливу мету — мігрувати решту своїх команд у нове середовище. «Завдяки ретельному навчанню, продуманій інтеграції, підтримці співробітників і службам Google, запровадженим під час пілотної програми, міграція була завершена всього за п’ять місяців», — каже Маттіас ван Альфен, генеральний директор і засновник Adapta.

Знижуючи витрати, покращуючи співпрацю

Після міграції співробітники BrabantZorg повідомили про економію часу та грошей. Прийняття було швидким — такі інструменти, як Chat і Meet, вимагали дуже малого навчання — дозволяючи командам отримати переваги продуктивності від покращеної співпраці без дорогих затримок.

Ці підвищення продуктивності також призвели до кращих результатів. Замінивши планшети на завжди підключені комп’ютери Chromebook, на розробку нових планів допомоги знадобилося на 9 хвилин менше, а персонал отримав доступ до медичних карток на 60% швидше — з 28 секунд до 11 .

А нове середовище в цілому давало ще більше економії. Як зазначає Будівінс: «Для нас Google є економічно ефективнішим у використанні, ніж усе середовище Microsoft. Це заощадило нам значні витрати в порівнянні з попереднім середовищем — майже на 50% загальне зниження витрат».

Використання безпечного підходу до дизайну

У рамках міграції Adapta допомогла BrabantZorg реалізувати покращений план безпеки, включаючи двоетапну перевірку, яка включає одну адресу електронної пошти, один пароль і Yubikey — фізичний ключ безпеки. Вони також замінили прості паролі на «цифрові ідентифікатори» та єдиний вхід у поєднанні з протоколом System for Cross-domain Identity Management (SCIM).

Крім того, завдяки безпечному підходу Google Workspace, оновлення відбуваються автоматично, а співробітники отримують доступ до інструментів через браузер. Це гарантує, що кожен пристрій з доступом до даних відповідає стандартам безпеки ІТ.

Перетворення співпраці для досягнення результатів пацієнтів

Проект міграції BrabantZorg показав, що медична організація може перейти в хмару менш ніж за шість місяців з мінімальними збоями та без тривалих, дорогих тренінгів і семінарів на місці. Завдяки таким простим у використанні інструментам, як Chromebook і Google Workspace, а також підтримці таких партнерів, як Adapta, BrabantZorg трансформував співпрацю, щоб покращити результати для пацієнтів і співробітників. Прагнучи вийти на новий рівень обслуговування, BrabantZorg активно вивчає хмарні рішення Google, такі як чат-боти та підключення до медичних пристроїв, щоб відповідати вимогам майбутнього.

Бажаєте проконсультуватися чи спробувати щось з сервісів Google? Надсилайте свої запити на info@wiseit.com.ua або залиште повідомлення у чаті на нашому сайті wiseit.com.ua – ми обов’язково зв’яжемось!

Предыдущая новость
Кібербезпека підприємств роздрібної торгівлі
Следующая новость
BrabantZorg transforms patient care in months with Google Workspace and Adapta

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню