1. Головна
  2. Новини
  3. NAKIVO збільшує швидкість резервного копіювання на 50% для юридичної фірми

NAKIVO збільшує швидкість резервного копіювання на 50% для юридичної фірми

0

Юридична фірма Lang, Richert і Patch зі штаб-квартирою у Фресно, Каліфорнія, збільшує швидкість резервного копіювання віртуальної машини на 50% і заощаджує місце для зберігання резервних копій віртуальної машини на 20% за допомогою NAKIVO Backup & Replication, встановленого на Synology NAS.

Бізнес-виклик

Заснована в 1963 році, Lang, Richert, and Patch (LRP) — юридична фірма середнього розміру, розташована в долині Сан-Хоакін у Каліфорнії. Індивідуально та колективно фірма заслужила міцну репутацію ефективної адвокатської діяльності. Практика різноманітна, з національними, державними та місцевими клієнтами, які спираються на досвід і успіх фірми в аналізі справ і судових процесах, неплатоспроможності та банкрутстві, діловій етиці, транзакціях та плануванні нерухомості.

Юридична фірма LRP має гібридну ІТ-інфраструктуру, яка використовує хости VMware ESXi і традиційні автономні сервери, і повільно переходить у повністю віртуалізоване середовище. Будучи юридичною фірмою, існують певні проблеми щодо того, що фірма може віртуалізувати, а що не може, з точки зору безпеки даних та корпоративної відповідності. Наразі фірма в основному захищає свою систему бухгалтерського обліку, систему документообігу, систему управління документами та всю інформацію щодо справ, включаючи основні судові спори, корпоративні судові спори та будівельне право.

Досягнення цілодобової доступності інформації є першочерговим пріоритетом, оскільки адвокати фірми часто працюють не тільки в стандартні години, але й можуть працювати всю ніч, тому відключати критично важливі системи навіть у нічний час не можна. Будучи доступною 24/7, фірма повинна захищати не лише дані, які створюються щодня, а й дані клієнта, які використовуються для випадків. Якщо така інформація буде втрачена, фірма може програти справу, тому захист від надмірності даних є надзвичайно важливим.

«Ми використовували інше рішення для резервного копіювання віртуальної машини та сервери Synology NAS для захисту наших віртуальних машин VMware. Продукт потребував значної кількості часу адміністрування ІТ з точки зору налаштування, моніторингу та обслуговування програмного забезпечення, а також мав значні накладні витрати. Завжди потрібні додаткові налаштування та маніпуляції. Більше того, я не був прихильником системи сповіщень, яку надає програмне забезпечення, тому мені хотілося отримати продукт, який забезпечуватиме чисті звіти про кожну роботу резервного копіювання. Я хотів знайти рішення для резервного копіювання віртуальної машини, яке б не тільки інтегрувалося з нашими серверами Synology NAS, але й пропонувало б швидке резервне копіювання віртуальної машини та миттєве відновлення файлів», – говорить Дарін Л. Ленд, директор з інформаційних технологій юридичної фірми LRP.

Рішення

Дарін натрапив на NAKIVO Backup & Replication в Synology Package Center і встановив продукт на NAS DS1513+ з 4 ГБ оперативної пам’яті. Протягом дня NAKIVO Backup & Replication було інтегровано з їхньою інфраструктурою, і Darin почав створювати резервні копії всіх віртуальних машин VMware у тестовому середовищі. Дарін помітив чистий і ефективний веб-інтерфейс користувача, простоту налаштування організованої та запланованої методології резервного копіювання та легкість адміністрування завдань відновлення. «Мені подобається той факт, що NAKIVO Backup & Replication не лише працює на Synology NAS, але також має сховище резервних копій на самому NAS.Оскільки у нас є пара серверів Synology NAS, які віддзеркалюють один одного, тепер ми маємо все на одній платформі, а також копію, яка йде в репозиторій FreeBSD ZFS», — каже Дарін.

Встановивши NAKIVO Backup & Replication на Synology NAS, юридична фірма LRP створила високопродуктивний пристрій резервного копіювання ВМ, де обладнання для резервного копіювання, програмне забезпечення та сховище резервних копій об’єднані в одному корпусі. «З NAKIVO Backup & Replication, встановленим на Synology NAS, усі вбудовані компоненти інтегровані разом, тому продукт швидко розгортається та легко керується.Я завжди був великим шанувальником продуктів Synology не лише через їх простоту використання, а й через філософію пристроїв «чорна скринька». Оскільки нам завжди щастило, що Synology є стабільним середовищем, тепер мені комфортно запускати NAKIVO Backup & Replication на нашому апаратному забезпеченні», — каже Дарін.

NAKIVO Backup & Replication дозволяє юридичній фірмі LRP більш професійно консолідувати свої ресурси з точки зору обсягу простору для зберігання ВМ, доступного для резервного копіювання, а також допомагає значно збільшити швидкість резервного копіювання ВМ. За допомогою технології VMware Changed Block Tracking (CBT) усі завдання резервного копіювання виконуються неймовірно швидко.«Я був просто вражений тим, як швидко я перейшов від навіть незнання нічого про налаштування до досить легкого планування завдань резервного копіювання. Після початкового повного резервного копіювання ВМ усі наступні завдання резервного копіювання виконуються на 50% швидше, ніж з нашим попереднім інструментом резервного копіювання ВМ. Обсяг сховища віртуальної машини також скоротився більш ніж на 20%, тож тепер я можу майже подвоїти кількість резервних копій», — каже Дарін.

В юридичній фірмі LRP більшість робіт із резервного копіювання заплановано на ніч, тоді як кілька критичних систем створюються кілька разів на день у другій половині дня. За допомогою щоденних звітів Дарін знає про всі дії, які відбуваються в продукті. Завдяки політиці збереження резервних копій GFS юридична фірма LRP також може максимізувати кількість точок відновлення. «Мені зараз система сповіщень подобається набагато краще, ніж у попередньому інструменті. Я отримую гарні звіти та отримую підтвердження про кожну роботу, яку я запланував, а також отримую щотижневий підсумок, тож я можу зберігати все для архівних цілей. З точки зору політики збереження, я зберігаю кілька останніх точок відновлення на щомісячній та щорічній основі, щоб ми точно були захищені», – каже Дарін.

Підтримка швидкого резервного копіювання віртуальної машини є величезною перевагою, але можливість миттєвого відновлення окремих файлів також є важливою для юридичної фірми LRP. «Для нас дуже приємно мати можливість відновити файли в крайньому випадку. Оскільки наші адвокати працюють з величезною кількістю файлів, ця функція рятує життя. Коли час має важливе значення і деякі файли були видалені або втрачені, перегляд, ідентифікація та відновлення файлів за найкоротший проміжок часу і без повного відновлення віртуальної машини дивовижно», — каже Дарін.

Результати

NAKIVO Backup & Replication, встановлений на Synology NAS, дозволяє юридичній фірмі LRP збільшити швидкість резервного копіювання віртуальної машини на 50% і зменшити простір для зберігання віртуальної машини на 20%. Завдяки політиці збереження резервних копій компанія може зберігати точки відновлення на щомісячній та річній основі та використовувати менше місця для зберігання. Завдяки миттєвому відновленню файлів компанія може легко ідентифікувати втрачені або видалені файли та відновити їх майже миттєво. Завдяки швидкій професійній технічній підтримці та великій кількості документації та публікацій у блогах перехід на NAKIVO Backup & Replication був легким. «NAKIVO Backup & Replication — це чистий продукт із гарною естетикою. Мені подобається вигляд екрана завдань, простота планування завдань резервного копіювання та регулярні звіти, які доставляються на мою електронну пошту. Я працював в ІТ понад 30 років і мав багато систем резервного копіювання, і завжди вважав резервне копіювання просто необхідним злом. До NAKIVO Backup & Replication я ніколи не був у захваті від використання продукту резервного копіювання, тому, безперечно, я мав приємний і напрочуд приємний досвід NAKIVO Backup & Replication», – каже Дарін.

Профіль компанії

Юридична фірма зі штаб-квартирою у Фресно, штат Каліфорнія, Ланг, Річерт і Патч, яка здобула видатну репутацію в суспільстві завдяки високоякісним юридичним послугам, орієнтованим на результат. Lang, Richert and Patch були визнані Martindale-Hubbel «фірмою відмінності», що є найвищою нагородою, наданою організацією. Ця давня репутація дала фірмі можливість обслуговувати складні організації з широким спектром юридичних потреб. У приватному секторі клієнтами фірми є визнані на національному рівні компанії, включаючи кредиторів, будівельні фірми та девелоперські компанії.У державному секторі клієнтами є лікарні, університети та школи. Кожен адвокат володіє високою кваліфікацією, характерною рішучістю та креативністю для обслуговування клієнта. Фірма використовує відкрите спілкування,стратегічні інновації та новітні технології в прагненні досягти максимальної ефективності та результативності.

Бажаєте використовувати інноваційні та ефективні технології? У будь-який час звертайтесь у формі зворотнього зв’язку на сайті wiseit.com.ua або електронною адресою info@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
ESET: Поновлення прострочених ліцензій
Следующая новость
Кібербезпека підприємств роздрібної торгівлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню