0

Check Point оголоcили про придбання Avanan – найбільш швидкозростаючої компанії по забезпеченню безпеки хмарної електронної пошти і SaaS-сервісів. З моменту свого заснування в 2015 році Avanan визначив передові технології безпеки в частині SaaS за допомогою запатентованого вбудованого захисту та інноваційного машинного навчання.

Використовуючи підхід «насамперед запобігання», Avanan виявляє на 30% більше загроз, ніж вбудовані рішення для захисту електронної пошти, зупиняючи їх до того, як вони потраплять у вхідний, вихідний і внутрішній поштовий трафік, при цьому розгортання рішення займає менше 5 хвилин. Avanan вже захищає понад 5000 клієнтів і більше 2,5 мільйонів користувачів по всьому світу.

Не таємниця, що електронна пошта на сьогодні є основним каналом для проведення руйнівних кібератак, при цьому, завдяки масовій міграції організацій в «хмару», ландшафт загроз став набагато ширшим. Наприклад, пошта 95% проведених кібератак, націлених на корпоративні мережі, викликані успішним цільовим фішингом, а кожен користувач Microsoft Office 365 в світі піддавався атаці хоча б один раз протягом року. COVID-19 і віддалена робота продовжують підживлювати цю тенденцію і розширювати використання інших інструментів для спільної роботи, окрім електронної пошти (наприклад, Microsoft SharePoint і Teams, Google Drive, Slack, Dropbox, Box), що, в свою чергу, ще більше збільшує ризики успішних вторгнень.

Нагадаємо, що Check Point вже використовує запатентовану технологію, розроблену і створену для захисту хмарних середовищ, в Infinity є єдиним уніфікованим рішенням на ринку для захисту віддалених співробітників від шкідливих файлів, URL-адрес і фішингу через електронну пошту, додатки для спільної роботи, Інтернет , мережу, мобільні пристрої та кінцеві точки. Тепер же, після придбання Avanan, захист SaaS стане ще ефективнішим.

За детальною інформацією про рішення Check Point та Avanan ви можете звертатися до наших спеціалістів за тел. +38 044 277 23 23 або email ITSecurity@wiseit.com.ua.


Предыдущая новость
Знайомство з агентами Veeam: призначення і приклади використання 5 клієнтів
Следующая новость
Перегляд вбудованих файлів MS Office в Google Docs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню