1. Головна
  2. Новини
  3. Dell та VMware представили нові мультихмарні та платформні рішення

Dell та VMware представили нові мультихмарні та платформні рішення

0

Компанія Dell Technologies анонсувала нові мультихмарні та платформні ІТ-пропозиції, розроблені спільно з VMware. Як підкреслюється, вони прискорять роботу організацій із критично важливими даними – споживання даних, управління ними та операції з такими даними.

«Щоб залишатися конкурентоспроможними у сьогоднішньому складному бізнес-кліматі, організації все більше покладаються на мультихмарні середовища та інші нові технології. При цьому очікується, що протягом наступного року понад 90% підприємств використовуватимуть поєднання приватних хмар, різних публічних хмар та існуючої інфраструктури», – заявив Джефф Будро (Jeff Boudreau), президент та генеральний менеджер Dell Technologies Infrastructure Solutions Group.

Dell EMC ObjectScale дозволяє організаціям поряд з віртуальними машинами використовувати об’єктне сховище наступного покоління, сумісне з Amazon S3. Це допомагає знизити витрати на розробку та стимулювати інновації у додатках. Dell Technologies і VMware додали програмно-визначуване об’єктне сховище Kubernetes у VMware vSphere з Tanzu та vSAN Data Persistence Platform. Надаючи розробникам сховище із самообслуговуванням в операційній моделі приватної хмари, ObjectScale допомагає ІТ-відділам легко керувати ним та масштабувати за допомогою знайомих інструментів VMware.

Програмне забезпечення ObjectScale також розширює можливості систем Dell EMC VxRail для підтримки сучасних робочих навантажень, таких як штучний інтелект, аналітика та хмарні програми, для яких потрібне сховище S3. У поєднанні з VxRail програмне забезпечення ObjectScale дозволяє ІТ-персоналу застосовувати вже наявні навички та використовувати інструменти VMware для підтримки сучасних програм хмарного зберігання. Для прискорення цифрової трансформації замовники одержують переваги спільно розробленого набору рішень VMware, VxRail та ObjectScale.

Валідована архітектура Dell Technologies Validated Design for AI підтримує наступне покоління додатків на базі ІІ, таких як моделювання, і дозволяє ІТ-фахівцям застосовувати узгоджений підхід до ІІ у віртуалізованих середовищах. Використовуючи програмний пакет NVIDIA AI Enterprise, що працює на сертифікованих NVIDIA системах, це перша в галузі пропозиція Dell, VMware і NVIDIA є комплексним рішенням ІІ. Він дозволяє організаціям швидко та легко застосовувати алгоритми штучного інтелекту до даних, прискорюючи налаштування та інтеграцію до 20%. Валідована архітектура доступна на Dell EMC VxRail, PowerScale та PowerSwitch.

Бажаєте використовувати усі передові digital ресурси? 

Wise IT є ваш надійний партнер на шляху до цифрової трансформації!

Предыдущая новость
Промо-програма Fast-track від Huawei
Следующая новость
Wise IT отримав статус Silver Hybrid Cloud Partner від Hewlett Packard Enterprise

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню