1. Головна
  2. Новини
  3. Додаток на базі AWS допомагає медичним працівникам в Україні

Додаток на базі AWS допомагає медичним працівникам в Україні

0

AWS допомагає XCH надати важливе програмне рішення, яке дозволяє українським медичним працівникам відстежувати медичне забезпечення та пропускну спроможність лікарень під час війни.

Працівники гуманітарної допомоги збирають медичне приладдя в українському підвальному кафе для роздачі.
Фото надано XCH

Оскільки війна нищить Україну, ми нагадуємо про справжню необхідність доступу до медичної допомоги на життя і смерть. Крім надання традиційної допомоги, лікарні, клініки та центри екстреної допомоги в країні повинні піклуватися про поранених військових і цивільних, але їм бракує критично важливих медичних матеріалів. У хаосі війни лікарі та інші медичні працівники опиняються без централізованого інструменту, щоб запитувати та відстежувати надходження поставок або контролювати потужності в найближчих лікарнях, щоб краще лікувати поранених.

Коли Міністерство охорони здоров’я України та українські органи охорони здоров’я звернулися із закликом про допомогу, XCH — постачальник програмного забезпечення для аналізу ситуації та управління інцидентами для підтримки постачальників медичних послуг під час кризи — прийняв цей виклик. За підтримки Amazon Web Services (AWS) XCH запустив Українську систему гуманітарної допомоги та допомоги (UHAAS), щоб полегшити зв’язок, необхідний для надання рятувальникам даних у режимі реального часу для управління постачанням. UHAAS базується на можливостях наявної системи розширеного управління ( AMS ) XCH, яка надає інформаційні панелі програмного забезпечення, які дозволяють користувачам категорувати потреби в постачанні, керувати ними та пріоритезувати їх, а також передавати термінові медичні засоби в руки лікарів і медсестер, які їх найбільше потребують.

XCH спочатку очікував, що створення, тестування та запуск UHAAS займе до шести місяців, але завдяки співпраці з AWS нове рішення було готове всього за шість тижнів. Команді XCH довелося швидко попрацювати, щоб створити нове рішення, яке поєднує в собі функціональні можливості наявних програмних інструментів, додаючи нові функції для відстеження кількості лікарняних ліжок і переміщення пацієнтів — і все це, задовольняючи суворі потреби конфіденційності даних і безпеки.

AWS підтримує цю важливу роботу кредитами хмарних обчислень і технічними знаннями, щоб прискорити та масштабувати створення. AWS також надає безкоштовну підтримку для розгортання, вимог до відповідності та безпеки, щоб переконатися, що програма залишається онлайн незалежно від обставин. Завдяки інтеграції Amazon Translate UHAAS використовує потужні можливості обробки природної мови для надання допомоги в перекладі, допомагаючи користувачам подолати мовні бар’єри.

«Ми б не змогли виконати цю роботу без команди AWS, — сказав Карл Тейлор, генеральний директор XCH. — Вони не тільки скористалися можливістю підтримати нас, але й рухалися з неймовірною швидкістю».

AWS продовжує співпрацю з XHC, щоб спростити використання UHAAS для медичних працівників і працівників медичної допомоги, які щодня залежать від його можливостей.

Компанії будь-якого розміру в усіх галузях щодня трансформують свій бізнес за допомогою AWS. Зв’яжіться з нашими експертами та почніть власну подорож до AWS Cloud вже сьогодні.

Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою aws@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про хмарні рішення AWS, так їх переваги.

Предыдущая новость
Дослідження ESET: нова загроза для Mac шпигує за користувачами
Следующая новость
Оновилася платформа віртуалізації настільних ПК VMware Horizon 8 2206

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню