1. Головна
  2. Новини
  3. Epson представляє новий пристрій серії SureColor SC-T3100

Epson представляє новий пристрій серії SureColor SC-T3100

0

Epson SureColor SC-T3100M – це нове 24-дюймове рішення, яке підійде для комерційного друку та стане в нагоді в будь-якій сфері, будь то освіта, роздрібна торгівля або будівельна сфера. 

Низька вартість володіння та висока швидкість друку роблять Epson SureColor SC-T3100M найкращим рішенням для друку креслень CAПР/ГІС архітектурних проектів, а також POS-матеріалів.

Особливості:

Надійність

БФП оснащений друкуючою головкою Epson PrecisionCore TFP, яка не є витратним матеріалом, тому її не потрібно регулярно замінювати. А в поєднанні з чорнилом UltraChrome XD2 гарантує високу якість друку, точне позиціонування, а також сумісність із багатьма типами носіїв.

Якість сканування

Інтегрований сканер є одним з найшвидших у своєму класі: документ сканується зі швидкістю 11,4 см/с з максимально роздільною здатністю 600 dpi та чудово справляється з великоформатним скануванням / копіюванням документів великого формату і товщиною носія від 0,05 до 0,5 мм. Формат A1 друкується за 34 секунди. Максимальна ширина сканування – 610 мм.

Сканування можливе на зовнішні USB накопичувачі, мережеву папку і навіть по електронну пошту.

Пігментні чорнила UltraChrome XD2 стійкі до вологи та змащування. Вони гарантують глибокий чорний і високу щільність для створення ідеальної технічної графіки.

SC-T3100M підтримує шифрування даних файлів: користувачі можуть легко сканувати документи в захищених файлах, захищеній електронній пошті або на захищеному сервері.

Економічність

Широкоформатність, відмінна передача кольорів, недороге обслуговування та компактні розміри повністю відповідають вимогам ринку для універсальних моделей початкового рівню.

Мережеве та безпровідне підключення

Стандартними інтерфейсами підключення є порт USB 3.0, інтерфейс 10/100 Gigabit Ethernet, Wi-Fi (LAN IEEE 802.11b/g/n) та Wi-Fi Direct.

  • Підтримка різних форматів сканованих документів – PDF (+ PDF encrypted), JPEG, TIFF
  • Передбачена відправка відсканованих матеріалів на Flash USB, електронну пошту, FTP сервер, в мережеву папку
  • Робота з рулонними носіями до 100 м або листовими носіями А1 (SC-T3100M) і А0 + (SC-T5100M)

Легкість в управлінні

Розумна конструкція дозволяє виконувати всі дії одним оператором, а компактна конструкція – легко та зручно розмістити БФП навіть в невеликому приміщенні.

Стан пристрою контролюється через РК-екран. Оновлена функція попереднього перегляду у драйвері схематично показує сам принтер і розташування друку під час друкування.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або еmail hardware@waseit.com.ua.

Предыдущая новость
VMware попереджає: виявлена критична вразливість в vCenter Server
Следующая новость
Новий Lenovo Tab P11 Pro вже доступний для придбання в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню