1. Головна
  2. Новини
  3. FADU анонсувала SSD-контролер FC5161 з підтримкою PCIe 5.0 x4.

FADU анонсувала SSD-контролер FC5161 з підтримкою PCIe 5.0 x4.

0

FADU Technology – це бездоганний стартап, що розробляє і постачає передові технологічні рішення для зберігання на флеш-накопичувачах для задовільнення постійно зростаючих вимог до зберігання даних, що пред’являються OEM-виробниками та центрами обробки даних, що гіпермасштабуються.

Компанія оголосила про розробку свого контролера SSD з інтерфейсом PCIe 5 x 4/NVMe 1.4a/OCP Cloud Spec 2.0 та твердотільних накопичувачів.

Основною перевагою стандарту PCIe 5.0 над актуальним PCIe 4.0 є збільшена вдвічі пропускна спроможність. Контролер FADU FC5161 відповідає специфікаціям NVMe 1.4a, ONFi 5 та OCP Cloud Spec 2.0. Він має 16-канальну архітектуру та забезпечує продуктивність до 2400 MT/s. Середнє енергоспоживання становитиме менше 5,2 Вт.

Накопичувачі на базі цього виробу зможуть передавати дані зі швидкістю до 14,6 Гбайт/с у режимі послідовного читання та до 10,4 Гбайт/с у режимі послідовного запису. Заявлений показник IOPS (операцій введення/виведення в секунду) при довільному читанні становить до 3,4 млн, при довільному записі – до 735 тис. Очікується, що перші рішення на базі новинки з’являться на ринку наприкінці наступного року.

При зміні поколінь традиційні підходи до архітектури стикаються із проблемами відповідності специфікаціям продуктивності через високе енергоспоживання та високу температуру. Зниження продуктивності на 60% і більше є звичайним явищем, оскільки інші пристрої знижують продуктивність управління температурним режимом. Управління розрахунковою тепловою потужністю (TDP) також є ключем до забезпечення максимально можливої ​​якості обслуговування (QoS) за будь-якого робочого навантаження.

«Складні середовища центрів обробки даних вимагають від новаторів SSD-сховищ забезпечувати продуктивність за низького енергоспоживання. Підтримка таких стандартів, як специфікація OCP NVMe Cloud 2.0 та PCIe 5 у ефективних форм-факторах, таких як EDSFF E1.S та E3, має вирішальне значення для розгортання системи наступного покоління», – сказав Грегорі Вонг, засновник та головний аналітик Forward Insights.

Сімейство Gen 5 включає контролер SSD FADU FC5161 і твердотільні накопичувачі FADU Echo у форм-факторах E1.S, U.2, E3 і E1.L.

Попередня специфікація твердотільних накопичувачів FADU Echo:

SSD Form FactorsE1.S / E1.L / E3 / U.2
SSD ControllerFADU FC5161
Host InterfacePCIe 5.0 x 4 / NVMe 1.4+ / OCP Cloud Spec 2.0
NAND Interface16 Channel / ONFi 5 (2400MT/s)
Sequential Read14.6 GB/s
Sequential Write10.4 GB/s
Random Read3400 KIOPs
Random Write735 KIOPs
Average Power<5.2 W

Wise IT є ваш надійний партнер на шляху до цифрової трансформаці!

Предыдущая новость
Нова Перемога! – Wise IT отримала спеціалізацію Work Transformation!
Следующая новость
Як Wise IT допомогали великому холдингу з міграцією даних

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню