1. Головна
  2. Новини
  3. Fudo Security оголошує про вихід 5-ї версії Fudo PAM

Fudo Security оголошує про вихід 5-ї версії Fudo PAM

0

Fudo Security розширює захист критично важливої корпоративної IT-інфраструктури, дозволяючи застосувати передову концепцію «Zero Trust» до реалізації і контролю привілейованого доступу.

Fudo Security – один з найбільш швидкозростаючих постачальників рішень для управління привілейованим доступом (PAM) і кібербезпеки Zero Trust у всьому світі, нещодавно оголосив про значне розширення функціоналу свого рішення PAM.

З випуском Fudo Five компанія Fudo пропонує корпоративним замовникам повний набір функціональності безагентського PAM-рішення, а також нові можливості з надання тимчасового доступу, автоматичного виявлення привілеїв, резервного копіювання записів сесій і автоматичної перевірки працездатності, зберігаючи при цьому простоту використання і легкість розгортання.

За рахунок гнучкого ціноутворення рішення Fudo Five PAM здатне забезпечити безпечний доступ до критично важливої інфраструктури не тільки для великих фінансових, телекомунікаційних і державних компаній, але також доступне компаніям з інших галузей, таких як: промисловість, ритейл, страхування і охорону здоров’я.

Основні нові можливості Fudo PAM Five (v5.0):

  • Тимчасовий доступ – надання певним користувачам тимчасового доступу до ресурсів, в тому числі з можливістю періодичного повторення (за розкладом).
  • Автоматичне виявлення – сканування контролерів домену для виявлення нових привілейованих і непривілейованих облікових записів. Завдяки цій можливості процес прийняття нового співробітника можна автоматизувати і відразу ж додати його запис у «сейфи» або помістити в карантин для призначення вручну.
  • Резервне копіювання сеансів – дозволяє створювати резервні копії записів сеансів на зовнішні сховища, такі як S3, Backblazeабо FTP-сервер для цілей архівування.
  • Перевірка працездатності – автоматичний контроль компонентів Fudo в режимі 24/7 за допомогою API або протоколу SNMP. Дозволяє виключити необхідність ручних перевірок.
  • HOTFIX – швидке отримання виправлень і нової функціональності, без необхідності очікування великих оновлень.
  • Групи серверів – дозволяє додати кілька адрес до статичних серверів і визначити діапазон IP-адрес. Динамічні сервери крім мережевих адрес можуть містити кілька статичних IP-адрес.
  • Поліпшене керування повідомленнями – дозволяє адміністратору Fudo PAM налаштовувати різні політики повідомлень для користувачів в кожній зоні (сейфі Fudo).

PAM від Fudo Security– це найпростіший і найшвидший спосіб забезпечення безпечного доступу віддалених користувачів до серверів, додатків і систем. Крім ведучого в галузі рішення по запису сеансів, Fudo PAM також забезпечує виявлення підозрілої активності співробітників або хакерів з використанням вкрадених облікових даних. Це рішення, реалізоване без використання агентів, можна розгорнути за лічені дні.

Fudo Security – провідний новатор в світі кібербезпеки з офісами в Європі і Кремнієвій долині. Компанія Fudo Security, проводить роботу в більш ніж 30 країнах і користується довірою сотень організацій, спрямована на захист великих і малих організацій від загроз з боку неправомірного використання привілейованого доступу. Її рішення включають безпечний віддалений доступ, управління привілейованим доступом і мережевий доступ з «нульовою довірою». Продукти Fudo Security дозволяють відстежувати активність і контролювати роботу користувачів, що мають доступ до критично важливих активів. Крім того, рішення Fudo Security допомагають керувати політиками паролів і негайно попереджати про будь-яку підозрілу поведінку. Компанія Fudo Security була удостоєна декількох нагород, у тому числі внесена в список лідерів KuppingerCole.

За детальною інформацією про рішення Fudo Security ви можете звертатися до наших спеціалістів за тел. +38 044 277 23 23 або email ITSecurity@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Wise IT отримали компетенцію VMware Software-Defined Wide Area Network
Следующая новость
Що таке правило резервного копіювання 3-2-1?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню