0

Дані квадранту для корпоративної дротової та бездротової локальної мережі.
Опубліковано 15 листопада 2021 р. – ID G00739263

Корпоративні дротові та бездротові мережі повинні підтримувати різноманітні випадки використання бізнесу. Керівники I&O повинні визначити постачальників, які постачають відповідне обладнання разом із автоматизованими та інтелектуальними інструментами керування, які надають уявлення про проблеми мережі, досвід кінцевого користувача та продуктивність додатків.

Припущення стратегічного планування:
– До кінця 2025 року штучний інтелект (AI), машинне навчання (ML) і автоматизація змусять 10% підприємств запровадити постійне скорочення персоналу мережевих техніків початкового рівня.
– До 2024 року 80% підприємств, які узгоджують плани роботи мережі з цілями бізнесу, будуть рости швидше, ніж їхні конкуренти, які цього не роблять, з 25% у 2020 році.

Визначення/опис ринку
Погляд Gartner на ринок зосереджений на трансформаційних корпоративних мережевих технологіях або підходах, які відповідають майбутнім технологічним потребам кінцевих користувачів. Він не зосереджений на ринку технологій, який існує сьогодні.
Gartner визначає ринок інфраструктури корпоративної дротової та бездротової локальної мережі як ринок постачальників, що постачають дротове та бездротове мережеве обладнання та відповідне мережеве програмне забезпечення. Продукти на цьому ринку дозволяють пристроям і кінцевим користувачам підключатися до корпоративної дротової локальної мережі або мережі Wi-Fi для підтримки необхідної організаційної місії. Підтримувані мережеві пристрої включають пристрої, якими керують кінцеві користувачі, такі як ноутбуки, смартфони та мережеве офісне обладнання; і пристрої, які не керують користувачем, як-от пристрої Інтернету речей (IoT).

Це дослідження не охоплює пристрої інфраструктури дротової та бездротової мережі, основною метою яких є підтримка суміжних ринків, таких як публічні місця та промислові об’єкти, або рішення WAN «точка-точка».
Основні можливості провідної та бездротової локальної мережі підприємства включають наступні технології, апаратні компоненти та географічний охоплення ринку.

Більш розгорнуту інформацію ви зможете побачити на офіційному порталі Gartner за посиланням:

https://bit.ly/Aruba_Gartner

Предыдущая новость
Jabra та Lenovo: спільне рішення для відеоконференцій нового покоління
Следующая новость
Як Tranzzo та Wise IT використовують ІТ рішення за для розвитку компанії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню