1. Головна
  2. Новини
  3. Отримайте більше переваг з 2-річною гарантією на Aruba Instant On

Отримайте більше переваг з 2-річною гарантією на Aruba Instant On

0

Компанія Aruba, Hewlett Packard Enterprise Company оголосила про 2-річну гарантію на точки доступу Aruba Instant On.

З 15 червня 2021 року компанія Aruba надає дворічну гарантію на усі точки доступу Instant On, а на оновлення програмного забезпечення у даній лінійці продуктів – на весь термін роботи точок.

Компанія прагне надати своїм партнерам та клієнтам малого бізнесу більшу цінність, будь то вбудована мережева безпека, нові функції програмного забезпечення чи, як зараз, розширений термін гарантії. Гарантія виробника дає власникам бізнесу впевненість, що вони придбали високоякісний продукт і забезпечує спокій від несподіваних рахунків за ремонт.

Усі точки доступу Instant On – AP11, AP11D, AP12, AP15, AP17 і AP22 – мають дворічну гарантію. Термін гарантії починається з того дня, коли точка доступу вмикається або реєструється в мобільному додатку або на веб-порталі Instant On. Будь-яка точка доступу, яка продана і підключена до 15 червня 2021 року, має річну гарантію. Додаткових кроків для активації немає.

Протягом перших 90 днів ви матимете 24х7 підтримку по телефону, а підтримку в чаті протягом усього гарантійного періоду. Гарантія доступна скрізь, де продаються точки доступу Instant On.

Є можливість розширити гарантійну підтримку, придбавши Aruba Foundation Care протягом 90 днів з моменту покупки точок доступу Instant On. Завдяки цьому ви отримаєте цілодобову телефонну підтримку протягом трьох років, пріоритетне оновлення програмного забезпечення та надання обладнання на наступний робочий день, що важливо для безперебійного ведення вашого бізнесу.

З питань надання консультацій щодо рішення Aruba ви можете звертатися до фахівців Wise IT по еmail hardware@wiseit.com.ua, або до вашого аккаунт менеджера.

Предыдущая новость
Veeam інтегрувала свої рішення з Kasten K10. Резервування контейнерів.
Следующая новость
Нові налаштування в Google Meet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню