1. Головна
  2. Новини
  3. Уніфікований Gmail для всіх способів підключення

Уніфікований Gmail для всіх способів підключення

0

Gmail дуже змінився за останні 18 років, і від самого початку ми прагнули допомогти мільярдам людей у ​​всьому світі залишатися на зв’язку та виконувати завдання. Наші останні зміни приносять корисні оновлення для кожного користувача Gmail, зокрема найкращі можливості Google Workspace у поєднанні з новим зовнішнім виглядом на основі матеріального дизайну Google 3 .

Розвивається разом з вами

Протягом багатьох років ми запроваджували нові способи залишатися продуктивними, як-от папка “Вхідні” з вкладками, інновації на основі штучного інтелекту, як-от Smart Compose та Smart Reply , а також можливість використовувати свій Gmail у дорозі за допомогою рідних програм для iOS та Android .  Часто ці зміни дуже візуальні, як от спеціальні теми вхідних повідомлень , але деякі дійсно важливі менш помітні, як-от спам на основі штучного інтелекту , фішинг і захист від шкідливих програм .

Цікавий факт: Gmail був першою програмою в магазині Google Play, яка досягла мільярда встановлень!

Сучасний зв’язок, сучасний дизайн

Під час пандемії ми спостерігали подальшу еволюцію, оскільки десятки мільйонів людей у ​​всьому світі почали переходити між електронною поштою, обміном повідомленнями, груповим чатом і відеодзвінками як частиною свого повсякденного життя. Щоб допомогти людям залишатися на зв’язку, ми об’єднуємо Gmail, Chat, Spaces і Meet в одному єдиному представленні.

Новий інтегрований режим Gmail із чатом, Spaces і Meet

Ми вперше анонсували нове інтегроване представлення Gmail як короткий огляд ще в січні, і ми отримали безліч відгуків від користувачів, які в захваті від нового вигляду та стилю, разом із пропозиціями щодо покращення.

Відсьогодні інтегроване представлення почне розгортатися для всіх користувачів Gmail, які ввімкнули чат. Ви побачите чистий, спрощений спосіб переходу між програмами, які ви можете налаштувати відповідно до того, що вам найкраще підходить.

За допомогою швидких налаштувань ви можете вибрати програми, між якими ви хочете перемикатися в лівій частині вікна, будь то Gmail окремо чи комбінація Gmail, Chat, Spaces і Meet. Любителі міток побачать окремі розділи для системних міток (наприклад, Із зірочкою, Відкладені та Важливі) і власних міток, які ви створюєте самостійно. А люди, які люблять спілкуватися, бачитимуть бульбашки розмов із фрагментами вхідних повідомлень разом із варіантами швидкої відповіді замість того, щоб відкривати повідомлення повністю.

Легко виберіть програми, які ви хочете використовувати в Gmail

Протягом наступних кількох тижнів користувачі зможуть увімкнути інтегроване подання за допомогою нової опції візуальної конфігурації в налаштуваннях — і кожен, хто хоче зберегти наявний макет Gmail, зможе це зробити. Завдяки дизайну Material 3 ви отримуєте Gmail, який найкраще відповідає вашому особистому стилю, а також чистий новий вигляд .

Новий інтерфейс Gmail оновлено до вигляду Material 3.

Більш ніж гарне (інтерфейс) обличчя

Крім інтерфейсу користувача, ми продовжуємо робити Gmail потужнішим і настроюваним. Наприклад, ми робимо пошук потрібних повідомлень легшим, ніж будь-коли, за допомогою чіпів пошуку у вашій папці “Вхідні” та покращених результатів пошуку, які пропонують найкращий відповідник вашому запиту.

Нові фільтри вхідних повідомлень і покращені результати пошуку

Пізніше цього року ми надамо покращений досвід для користувачів планшетів, кращі емодзі, нові функції доступності та багато іншого.

Дивлячись вперед

Тепер ви можете оптимізувати Gmail відповідно до того, як вам подобається залишатися на зв’язку, чи то як окрему програму електронної пошти чи як центр для легкого переходу між чатом, Spaces і відеодзвінками в Google Meet. Після 18 років допомоги людям у співпраці та виконанні завдань Gmail став більш корисним, настроюваним та інтегрованим, ніж будь-коли.

Бажаєте проконсультуватися чи спробувати щось з сервісів Google? Надсилайте свої запити на info@wiseit.com.ua або залиште повідомлення у чаті на сайті wiseit.com.ua – ми обов’язково зв’яжемось!

Предыдущая новость
Методи аутентифікації без пароля
Следующая новость
Кібербезпека компанії в умовах постійних атак ― 6 простих кроків для посилення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню