1. Головна
  2. Новини
  3. Google BigQuery – лідер в Forrester Wave 2021 року: хмарне сховище даних

Google BigQuery – лідер в Forrester Wave 2021 року: хмарне сховище даних

0

Wise IT як Google Cloud Partner радий повідомити, що Google був названий лідером в звіті Forrester Wave™: хмарне сховище даних за перший квартал 2021 року. Ми вважаємо, що цей звіт підтверджує відповідність стратегії партнера аналітичним потребам наших клієнтів.

“Замовникам подобається частота випусків сховищ даних Google, цінність для бізнесу, архітектура, орієнтована на майбутнє, високий рівень масштабування, геопросторові можливості, потужні можливості AI/ML, чудові можливості безпеки та широкі аналітичні сценарії використання”, – йдеться в звіті Forrester. Поточним лідерам в області обробки даних потрібна платформа сховища даних, яка забезпечує як глибину, так і широту охоплення, а за допомогою BigQuery організаціям можна розкрити більш глибокі можливості науки про дані та машинного навчання, одночасно сприяючи демократизації даних та забезпечуючи високий рівень доступності. Google BigQuery: 5 из 5!

Forrester дав Google BigQuery оцінку 5 з 5 по 19 різним критеріями, в тому числі:

Сьогодні клієнти по всьому світу використовують BigQuery для виконання критично важливих для бізнесу робочих навантажень аналітики, щоб забезпечити прискорення бізнес-аналітики, аналітику Інтернету речей, аналітику клієнтів, аналітику на основі AI/ ML, науку про дані, спільну роботу з даними та сервіси даних. 

Клієнти використовують BigQuery у всіх галузях для вирішення таких проблем, як виявлення шахрайства з кредитними картами, прогнозування, виявлення аномалій, аналітика журналів та багато іншого. Forrester високо оцінив цю роботу і дав BigQuery оцінку 5/5 за підтримку вертикальних та горизонтальних варіантів використання:

Додаткові переваги BigQuery

Google – перший гіпермаштабуючий провайдер, що пропонує рішення для аналізу даних в декількох хмарах. З BigQuery Omni клієнти можуть з легкістю виконувати крос-хмарну аналітику та домагатися бізнес-результатів, яких вони не змогли б досягти за допомогою розрізненого підходу, запропонованого іншими постачальниками.

Google розробили BigQuery так, щоб він був добре маштабованим, більш відкритим та сумісним, щоб клієнти могли об’єднувати дані з баз даних SQL, традиційних озер неструктурованих даних в сховищі об’єктів і навіть електронних таблиць за допомогою будь-якого інструменту аналізу.

Нещодавні інновації, такі як BigQuery BI Engine, дозволяють надавати кращі аналітичні можливості, забезпечуючи час відповіді на запити менше секунди з будь-якого інструменту бізнес-аналітики, від Google Looker та Connected Sheets до Tableau, Microsoft Power BI, ThoughtSpot та інших. З BigQuery організації отримують як широту, так і глибину можливостей для перетворення своєї аналітичної стратегії. Forrester також дав BigQuery 5 з 5 можливих оцінок:

Інновації на основі даних

Ці переваги дозволяють клієнтам прискорити цифрову трансформацію та переосмислити свій бізнес за допомогою інновацій на основі даних. Лідерство Google в області штучного інтелекту, аналітики і баз даних об’єднано в єдиній хмарній платформі, яка дає кожному можливість швидше отримувати вигоду зі своїх даних.

Ми приносимо клієнтам десятиліття досліджень та інновацій в області штучного інтелекту за допомогою провідних в галузі рішень штучного інтелекту, які, в свою чергу, допомагають клієнтам вирішувати їх найбільші проблеми. Наша підтримка відкритих стандартів та API-інтерфейсів забезпечує можливість взаємодії між різними службами для прийому, зберігання, обробки та аналізу даних на хмарної платформі даних. Ми вважаємо, що наш багаторівневий підхід до безпеки всього стека даних забезпечує надмірність та надійність, тому клієнти можуть бути впевнені в тому, що їх дані завжди захищені.

Завантажити повний звіт Forrester Wave™: Cloud Data Warehouse, перший квартал 2021 року.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Wise IT підтвердили партнерский статус Red Hat на 2021 рік – Solution Provider
Следующая новость
Google Cloud Financial Services Summit 2021 – змінимо точку зору на галузь разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню